• dış görüntüsü üzerinden çok fazla gömüldüğünü düşünüyorum. iyi oyuncudur, kötü oyuncudur tartışılır. oynadığı projeler tuttu tutmadı bakılır, konuşulur fakat yok saçını boyatmıyor, çok fiziği şöyle böyle demek bana göre yersizdir. unutmamak lazım ki her dizi de film de oynayan oyuncu güzel ve çok bakımlı olacak diye bir kaide yok, kaldı ki oyuncu seçimi yapılırken her tür görünüşten oyuncuya ihtiyaç vardır.
  • duru, sade olabildiğince doğal görünüyor. kendisiyle bi tık dalga geçmeyi de seviyor belli ki. ses tonu da pek bir hoş.
    heh bir de (bkz: selin şekerci) ile yedikleri içtikleri ayrı gitmez iken ne oldu da görüşmez oldular merak etmekteyim.
  • bir denizaltı hikayesi adlı netflix dizisinde kıvanç tatlıtuğ ile başrolu paylaşacakmış.

kaynak.
  • beyaz saçı bakımsızlık olarak gören çok bilmişlerin saldırısına uğrayan kadın.

beyaz saç beyaz saçtır. 15 yaşında da çıkabilir 70'inde de. ilginçtir ki erkeklerde karizma olarak adlandırılan bu saç rengi kadınlarda bakımsızlık, yıpranmışlık, çökmüşlük ibaresi sayılır. oysaki dediğim gibi 20 yaşına gelmeden kafanın yarısı beyaz saç telleriyle kaplanabilir ve hayatında karşılaşabileceğin en ahmakça suçlamayla yüzleşebilirsin: bakımsızlık.

dolayısıyla özge özpirinçci popüler bir sanatçı olarak toplum ve sosyal medya baskısına boyun eğmeyip saçlarını olduğu gibi bırakarak -bence- özgür bir kadındır. ha canı ister 3 sene sonra boyatır. zaten özgürlük dediğimiz şey canının istediğini yapmak değil mi?
  • asdfsgsqs sçlrını byatmynca ogzr kdn mı oldn sn şmdi, pasaklısııaaan! bakımsızsıııaaaan!!!! ahahakshshahshshs asla gülmemi tutamıyorum, öhömm.

öncelikle dil altı hapını al da az sakinleş sis. üç derin nefes al. sen toplum tarafından bir meta olmaya can atmış assssssssla çekilmiş sınırların dışına çıkamazken, yaşlanmamak için göz altı torbalarına fakir işi buz tutar, dandik maskeler sürer (bir skime de yaramıyor) ve aynada maks 3 saat geçirince ancak kendini güzel hissedebilirken; kimileri için bu süre 3 saniye sürüyor ve hayatından/kendinden memnun, huzurlu ve tatminkar diye kudurmuşlar gibi kendini kaldırım taşlarına vura vura salya akıtmana gerek yok. komik duruyorsun. o devri geçtik, artık kimsenin keyfine göre hareket etmiyoruz. biri kudurunca göz bebeklerinin içine baka baka gülmeye başlıyoruz. ses tellerin havaya karbondioksit formunda karışıyor anlayacağın. bye.
  • guzel bir kadin sadece beyaz sac kotu duruyor insallah biran once boyatir
  • dove reklamındaki beyaz saç ve siyah elbisesi ile inanılmaz seksi olan aktristdir.
  • debe'ye giren entry'de kendisinden "sanatçı" olarak bahsedilmiş olunan oyuncu.
  • sampuan reklaminda gozlerinin altina siyah nokta koyan kadin ise, kendisine sesleniyorum o makyaj yakismis.
  • debeye giren şu entry üzerine:
    (bkz: #118159233)

beyaz saçlarıyla dolaşarak hiç bir güzellik algısını yıkamayacak kadın.
    böyle bir amacı var demiyorum fakat gerçeklik bu.

"ilginçtir ki erkeklerde karizma olarak adlandırılan bu saç rengi kadınlarda bakımsızlık, yıpranmışlık, çökmüşlük ibaresi sayılır."

evet öyle. çünkü kadınlar 20'lerinin başında, hala güzel olabilirken, güçlü, yakışıklı erkekleri seçerken;
    kendileri 30'larına dayandığında
    kadınların güzel olmasına gerek olmadığını, hala eş olarak seçilebileceklerini, böyle de kabul edilebilir olmaları gerektiğini savunuyorlar.

kadınlar beyaz saçlarıyla dolaşmak, makyaj yapmamak, yaşlarının getirdiği yıkımın belirtilerini saklamak zorunda kalmamak istiyorlarsa
    önce erkeklere karşı tutumlarını değiştirmek zorundalar.

aynı kadınlar erkeklere yüklenen tonla misyonun binde birini kırmak için hiç bir şey yapmıyor.

sen gençken; erkek uzun boylu olsun, parası olsun, yakışıklı olsun, maskülen olsun istiyorsun, sonra senin yaşın gelince;
    erkekler beyaz saçla karizmatik olabiliyorlar biz niye saçlarımız beyaz gezemiyoruz rerere rörörörö
hesabın var mı? giriş yap