• max fm dj yi. türkiyeyi uyandıran adam özgür aksuna olarak bilinir.
  • sabah enerjisiyle bizleri gerçekten uyandıran şahane insan.
  • max fm'de sabahları çıkan dj. ses tonu, enerjisi süper. bir kez sabah yaptığı programını aradım. konuştuk. ben saçmaladım konuşurken sabah mahmurluğuyla sesimi de beğenmedi sanırım. yayına çıkmadım. iyiki de çıkarmamış tam rezillikti yani.

aktif bir twitter kullanıcısı. elinden geldiği kadar herkese cevap verip retweet ediyor.

https://twitter.com/#!/ozguraksuna

akşam çıkanı için;

(bkz: kaan taylaner)
  • radyo televizyon gazetecileri derneği tarafından 2012 yılının en iyi radyo dj'i ödülüne layık görülmüş kişi. türkiye'yi uyandıran adam.
  • benim için özgür aksuna demek capital radio demek. capital radio'dan sonra max fm'de yine aynı mutlulukla dinliyorum kendisini. acayip bir enerjisi var. iş yerinde saat nasıl 12 oluyor anlamak mümkün değil. şiddetle tavsiye edilenden. bir de tabi istanbul'dan da dinleyebilsek pek daha bir mutlu olacağız orası da ayrı.
  • çocukken müzik zevkimize yön veren birisi olması sebebi ile kendisine çok kötü diyemiyorum fakat yaptığı muhabbetler çok sıkıcı ve yapay gelmeye başladı. sadece şarkı çalsa daha iyi sanki.
  • sabahları gerçekten güne güzel başlatan insan ancak şu yaz ayında malum kimse telefon flnda etmiyor radyoya, sıcak bir yandan ankaranın terörist kıvamındaki sürücüleri bir yandan kimse aramıyor herhalde.hani kendiside çok ısrarcı olmasa daha iyi olur sanki. birde hergün aynı şarkıları çalmamasını rica ediyoruz. garbıcın şu iğrenç şarkısından gına geldi. aslında çok güzel seçimler yapıyor ama bu yeni şarkıları hergün çalınca sevap mı yazılıyor acaba merak ediyorum.
    son olarak şarkıları yarıda kesip reklama girmezse mutlu oluruz. en nefret ettiğim şey.
  • her sabah hazırlanırken ve her akşam yemek esnasında, ders çalışırken vs. mutlaka dinlediğim moral depolayıcı insan. radyo programıyla kendini bu kadar sevdirmek, bağımlılık oluşturmak çok az radyocuya nasip olur herhalde. sesi hiç kesilmesin, amin..
  • bu sabah (karlı bir ankara sabahında) "böyle günlerde bir kaç arkadaş birleşip aynı araçta gitmeyi ya da toplu taşımayı tercih ediniz" dedi, ardından " bi de toplu taşımayı önermediğimi söylüyorlar" diyerek ekşi sözlüğe gönderme yaptığını düşünüyorum.

(bkz: max fm'den özgür aksuna'ya toplu ulaşımı öğretmek)
hesabın var mı? giriş yap