• müzisyen. almanya'da yaşıyor. 1998 senesinde ankara müzik festivali kapsamında verdiği konserde tavandan akan sulara aldırmadan piyano çalarak gönüllerimize taht kurmuştur.
  • 15 ocak 2004 tarihinde iş sanat kültür merkezi'nde peter gülke yönetiminde istanbul üniversitesi devlet konservatuvarı orkestrası eşliğinde beethoven: piyano konçertosu no:2'yi seslendirecek olan genç piyanist.

ayrıca; bugün gördük ki bu genç aynı zamanda piyano çalarken takındığı rahat tavırlarla da göz doldurmaktadır.
  • birbirinden güzel üç albümü olan antalyalı caz gitaristi.

discogs.
  • esi, viola sanatcisi naoko shimizu ile berlinde yasayan, yetenekli bir piyanist olmanin yani sira bir sushi ustasi olan kisi
  • mart'ta issanat'ta huseyin sermet'le ortak bir konser vermek uzere turkiye'ye gelecek olan sirin isan, inanilmaz muzisyen
  • ablası özlem aydın çivi, odtü elektrik ve elektronik mühendisliği'nde doçenttir.

edit: profesör olmuş 13 ekim 2010'da ilan edilene göre.
  • sosyal medyada yayımladığı şu iletisi ile beğenimi kazanmış akademisyendir. sizin gibilere daha çok ihtiyacımız var hocam:

"sevgili öğrencilerim, ülkemiz tarihi günler yaşıyor. bu tarihi günlerde görev başında olmamız gerekiyor. bugün ülkenin pek çok yerinde mücadeleler sürecek, sürmeli. bu nedenle, bu mücadeleye katkı koyacağınızı umarak verdiğim yüksek lisans, doktora ödevlerinin süresini uzatıyorum. önümüzdeki hafta pazar gününe kadar gönderebilirsiniz ödevlerinizi!"
  • kafası deli çalışan pediatri uzmanı doktor.
    relaks tavrı, mevzunun özünü anlaması ve anlatması, keyfi yerindeyse deli ders performansı olan adam.

bi de çok geyik adam olan tusem hocası.
  • ortalarda cok görünüp yerli yersiz konuşmadıgından hakkında fazla entry yazılmamış genç piyanistimiz...
    piyanodan türlü renkte ses çıkaran, tuşesiyle büyüleyen yetenek.
  • ilginç bir kişilik. öyle hemen yanlış anlaşılmasın, kötü anlamda demiyorum. zaten kafası çalışıp da "normal" olan birine rastlamadım daha. sistem* le kavgalı. - fikri hür, vicdanı hür her insanın olması gerektiği gibi. - yalnız, kavgası kendisine zarar veriyor gibi hissettim. nasıl vermesin ki arkadaş!

özellikle metabolik hastalıklara gerçekten de çok hakim. karmakarışık tabloları olabildiğince sadeleştirerek anlatır. ha bir de,
    akşam 8 buçukta başlayıp 1 saat boyunca nasıl çalışılması, ne yapılması gerektiği konusunda bizlere bir abi gibi nasihat etme nezaketini de göstermiştir. sağ olsun.
hesabın var mı? giriş yap