• (bkz: rho)
  • pitching velocity
  • harflerin kelimelerle kodlanarak söylenmesi sırasında sorun yaratan bir ünsüz.

kendisiyle başlayan hatırı sayılır bir il, ilçe v.s. olmadığı için pırasa ile paris arasında tuhaf ve mahcup bir gel-git yaşanmaktadır.
  • yabanci dilden arapcaya gecen "p"ler "f"ye, "o"lar ise "u"ya donusur.
    (bkz: platon) (bkz: eflatun)
  • 2005 yapımı bir tayland korku filmi. erotik katerogisine de sokulabilecek sahneleriyle ve müzikleriyle ilgi çekicidir. ayrıca bizim cin ve büyü temalı türk korku filmlerimize benzer motifler içerir. şu sıralar netflixten izlenebilir.
  • yasaklanmıs bir harf. linki icin buyrun.
  • jaden sarkisi. uzun zamandir boylesine yeni bisey dinlememistim. bayildim. albumu dinleyin o ayri bir haz. bir hikayenin icindesiniz gibi.
  • abd üretimi uçaklarda uçağın görev tanımının devriye yani patrol olduğunu belirten harf. örneğin

(bkz: p-3 orion)
  • her p, b yapılmaz canım.

olmayan etimolojik cehaletiniz ile göz kanatmaya devam edin.

biliyorum, cevab gibi hesab gibi kelimelerin yazılışı türk dil kurumu denilen garabet kurum tarafından mahvedildi.

eskiden türk dil kurumu denilen garabet kurumun tasdik ettiği kurallara uyardım. insanları da uyarırdım bu doğrultuda ancak bu kurumdaki tek bir insan türk dilinin yüzde 50'sini oluşturan arapçayı bilmiyor.

el açıp ise açıb yapılmaz.

kelime kökenlerini birbirinden ayıramayacak kadar da etimolojik yoksunluk içerisinde iseniz, siz tdk'ya uyun.
hesabın var mı? giriş yap