• yunanca tepe anlamina gelse de izmirlilerin nasil "amancanim sende" diyen insanlar olduklarini 4000 sene oncesinden kanitlarcasina, kadifekale'nin ismidir.. yani paşalar hiç kasmamişlar "aman buraya da tepe diyelim, özel bi ad vermek gerekmez" demislerdir..

ayrica iskender'den sonra tahta oturan "oha be adam ne toprak yapmis arkadas" diyen lysimachus'un kadifekale'ye yaptirdigi kale'nin de ismidir pagos..

hoş saniyorum ki yurdun (ki o zamanlar yurt, makedonyadan basliyor, hindistan'a kadar gidiyor) bir çok yerinde pagos adli bir şehir, ve o şehrin pagos atli bir kalesi bulunuyordu..
  • mantar yerine plastik tıpayla insani $oke eden şarap.
  • henüz müzik piyasasına yeni adım atmış çiçeği burnunda grup.

daha önce hard rock cafe istanbul, mojo beyoğlu, alt sahne, tunnel sahne, line music club gibi yerlerde ve boğaziçi taşoda festivali, itü fest, beşiktaş gençlik festivali gibi organizasyonlarda sahne aldıktan sonra ilk albümü yola çıktık ile giriş yaptılar.

ilk klipleri için

sosyal medya hesapları için,

instagram hesapları

facebook hesapları

youtube kanalı

spotify
  • yunancada tepe.

böylece galapagos da "süt tepesi" oluveriyor.

(gala = süt) (bkz: gala/12)
  • alsancak kordon civarinda en cok tuketilen $araplardandir. gazozla kari$tirildiginda (bkz: sargoz) tadindan yenmez.
  • kendisini hiç görmedim, tanımam, etmem, ancak yazdıklarını okuduğum kadarıyla bu olabilir.
  • alsancaın en kral şarapçısının* kolasız içildiğinde kabız yaptığını iddia ettiği şahane içecek.iki saat öncesi itibari ile 4tl ye edinilebiliyor.
  • ikinci nesil yazar. *
  • kendilerine has tarzlarıyla dün yeni single'larını çıkaran boğaziçili grup. yanlış hatırlamıyorsam son iki yıldır zeytinlide de çalıyorlar

ilk zamanlarına göre tarzlarını biraz değiştirmişlerdir, eskiden daha çok duygusal şarkılar yapıyorlarken şimdilerde size yaz hissi veren şarkılar çıkarmaktalar

pagos-herkesin bi sırrı var
  • (bkz: #117492994)
hesabın var mı? giriş yap