• "ak partili değilim amacı" akp destekçisi.
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • kripto aktrolldür. korkmaz karaca başlığına yazdığım şu entrym #125084971
    bir tarafına batmış. gelip nick altıma pislemiş.
  • yukarıda bir ton yazmışlar, baya sıkıntılı bir yazar. bir bok bilmeden, beklemeden hazır ol da bekleyip birileri bir hata yapsa da hemen eleştireyim kafasında ellerini kara sinek gibi ovuşturarak bekleyen zavallının teki.

bu tür insanlar gerçek hayatta kendilerini öne çıkaracak hiçbir yetkinliğe sahip olmadığı için sosyal medyada kendilerini 3 saniyeliğine iyi hissetmek için bu tür şeylerle eleştirerek yüceltmeye çalışırlar.

tavsiyem gerçek hayatta bu arkadaşı tanıyorsanız bir an önce defedin gitsin.
  • korkmaz karaca'nın bizzat kendisi olabilir. hakkında yıllardır yazılanlar benzerlik gösteriyor.
  • (bkz: #94113341)
    boğazını keserim diyen bu esnada da boğaz kesme hareketi yapan kişinin gayet efendice konuştuğunu iddia eden kişi.
    (bkz: engelle)
  • kılıçdaroğlu aday olsun diye çırpınan aktroll
  • bir üstte davarın birinin "mağdur suçlayan" diye iftira attığını kişi. yani benim kastediyor sığır.

neden bunu söylemiş?

erzurum'da kadını döven maganda başlığında şu entry'i yazdığım için.

--- spoiler ---

muhtemelen, dövdüğü kadının "kocam/sevgilim o. sever de döver de" deyip birlikteliklerini sürdüreceği eleman.

(bkz: #110495289)
    --- spoiler ---
    bir de caps almış avel.

ee peki olayın sonrasında ne olmuş? ne olacak, aynen dediğim gibi kız şikayetçi olmamış. ben kocamı çocuğumuzu aldırdım diye kandırdım da o yüzden dövdü, şikayetçi değilim demiş.

kaynak:
    https://t24.com.tr/…92041?__twitter_impression=true
  • (bkz: #103598289)

şu entry'e istinaden durup dururken "mal mısın? yoksa hobi olarak mı mallık yapıyorsun?' diye mesaj atan bir sığıra, "siktir amk davari.." dediği küfür etti diye eleştirilen yazar.

ibiş'e bak sen; hem durup dururken daha ilk mesajında bana hakaret et, hem de cevabıni alınca bunu hazmedemeden üste çıkmaya çalış.
hesabın var mı? giriş yap