• isin özü tuncer aileyi cinlerle korkutarak herşeyi yaptırmış. havanın babasının evi büyülü diye girmek istememesi sahnesindeki davranışları tamamen gerçekti. korku var kadında. önyargıları, inanclari parçalamak atomu parcalamaktan daha zordur.
  • emine doğru söylüyor.
    çok sırlı olaylar var.
    enes kayboluyor, o gün hastanede vücudunda iğneler olduğu anlaşılıyor, araştırılmadan aileye geri veriliyor.
    recep defalarca evden kaçıyor, araştırılmadan aileye geri veriliyor.
    recep sosyal hizmetler himayesine alınıyor ama evde başka çocuk var mıdır bakılmıyor.

benim gözümde asıl katiller o çocukları her defasında deli evine geri gönderenlerdir.
  • herkes sormuş neden müge anlıya çıktılar diye.

evin babası harun hapisten çıkıyor. damadını öldürmekten yatmıştı. aslında suçu üstlenmiş, damadı öldüren de tuncer ve oğlu isa, neyse. bu adam tahliye oluyor. ölen damat ahmetin karısı yani baba harunun kızı meryem ve torunu melike ortada yok. nerde diyor? kızım ve torunum. bu kızı ve torunu öldüren en baş şüpheli pezevenk tuncer. evin babası harun, adam koşuyor karakola kızım torunum yok diye. başlıyor ötmeye.

bunu duyan tuncer, birilerine danışıyor. kaynanasına diyor ki sen müge anlıya çık, bak biz kızımızı arıyoruz falan yalandan. aaa desinler bak kızlarını arıyor aile. bunlardan şüphelenmesinler. aslında meryem ve melikeyi öldüren tüm aile bireyleri. hepsi biliyor olayı. sonra muge anlı olayın biraz derinlerine indiği için bunlar sıçıyor, sıvamaya başlıyor. sonra film kopuyor zaten. en çok üzüldüğüm çocuklara yapılan istismarlar. piç tuncer kendi çocuklarına bile istismarda bulunmuş. kendi çocukları bile küçük yaşta evden kaçmış. bir sürü pislik.
  • kendisine yoneltilen suclamalara “madem ben bunu yapmisim da polis, savci beni niye yakalamamis” diyerek turk adalet sistemine en buyuk elestiriyi tuncer kendi yapmistir. asil cazasini hapsite verirler umarim.
  • bu ailenin programa basvuru sebebi ne, basvuru yaparken bu olaylarin aciga cikacagini dusunmemisler mi? nasil cikmislar bilen izleyen varsa bi anlatsa dedigim aile
  • bu aile ve bu olay televizyona / medyaya intikal etmemiş olsa kapanıp gidecekti kesin.
    bunların elinde ölen ,istismara,tecavüze uğrayan çocuk veya çocuklar veya yetişkinler tanınmış birilerinin yakını ,evladı vs vs olsaydı da böyle mi olurdu ?
    tabiki olmazdı.
    yazık be.
    hakimler ,savcılar, polisler ne iş yaparlar ?
    nasıl bir ülkedir bu?
  • bu hikayeden netflix dizi yapar.
  • palu ailesi erken final yaptı bence ikinci sezon gelir diyenler?
  • türkiye populasyonun küçük ölçüde özetidir. tabi ki söz meclisten dışarı efendim.
  • palu ailesi olayının final haftasında patlak vermesi bir kasıt mıdır? araştırılsın müge hanım.
hesabın var mı? giriş yap