• (bkz: allah belanızı versin)
    harry potter yeni bitmişken star wars çıkartılır mı.
  • kendime aldığım hediyedir. panora mağazasına girip büyülendiğim ve 4 charmla çıktığım markanın bileziklerine aşığız. en yakın arkadaşım hamiş olduğu icin eşi bebek charmlı almış yani anlamlı hediyeler oluşturulabiliyor.
  • bugün kilidi kırılan canım bilekliğim. 4 senelik birlikteliğimizin ardından veda vakti geldi sanırım. yenisini almayı düşünüyorum. bence çok şık duruyor
  • bazı şeyler vardır, olmasa da olur ama olursa bir şeyleri daha çok sevmenizi sağlar. ablamın bana hediyesi bu minnoş bileklik, bir tane mavi taşlı yuvarlak ve bir tane de geceli- gündüzlü sallanan ikona sahip. ablamı severim, maviyi severim, hem charmda şey yazıyor (bkz: i love you to the moon and back)
    daha ne olsun
  • bir süredir charm bileklik için web sayfalarına bakmaya çalıştığım ama ne cepten ne tabletten ne de bilgisayardan hızlıca girip bakamadığım, zor yüklenen sitesiyle bezdirmiş marka… eşim bey hediye edecekti. “seç bir model” demişti ki hakkındaki şikayetleri, memnuniyetsizliği okuduktan ve kararma konusunu duyduktan sonra vazgeçtim. bilekliğim de olmayı versindi.
  • bence kaba duruyor. zinciri kalın ve zarif değil. charmlar zaten kafam kadar. ben sevmiyorum. diğer ürünleri daha başarılı bence.
  • kararması ve kalitesi göz ardı edildiğinde oldukça hoşuma giden ve gayet şık duran bilekliktir. ayrıca tarihe bir not bırakayım; ilk maaşımla kendime ve çevremdeki tüm sevdiğim kadınlara bu bileklikten alacağım.
  • kullanan bazi kisilerden dolayi onyargi ile yaklasmistim. ama harry potter gozluk, ucan supurgesi ve yildirimi olan charm sonrasi nil karaibrahimgil'in sarkisi gibi 'tek bilekligimi ve charm kendim aldim' ev cini dobby sepette 426 lira indirimli gorunuyor. yanina onu ve mavi sicak hava balonu almayi da dusunuyorum. sade giyim tarzim olsa da aksesuarlari severim. umarim kararma yapmaz. editleyecegim.
  • bu sene çeşitli sebeplerle 1 ay içinde 3. kez hediye olarak bana alınan takı. kolyesinden çeşitli bilekliğine kadar hepsi var herhalde artık. eskiden de vardı onu kaybetmiştim nasıl içten üzüldüysem yerine yenileri geldi. anlamlıysa eğer gerçekten takması ayrı bi keyifli.
hesabın var mı? giriş yap