• şu an tekrar izliyorum da, gerçekten insanı içine içine çeken ve kendini izlettiren bir film. şu yaşıma gelmeme ve daha önce 3-4 kere seyretmeme rağmen evde tek başımayken ışıklar kapalı seyredemeyeceğim 2-3 filmden biri..

ayrıca imdb notunun 8.3 lerden 6.6 lara düştüğünü görmek şaşırtıcı.
  • az önce fox tv'de meşhur "yürek hoplatan sonu" ile biten, son yılların en nefis filmi.
    blair witch project in seyirciye veremediğini verdiler: korku.
  • ömrü hayatımda izlediğim en sikko film.
    film bile değil, sanki uğur dündardaki gizli kamera görüntüsü..ayrıca micah denilen kazma, sen salaksın olum..
    yani bir insan bunun nesinden korkar, ben anlamadım..korkayım diye ışıkları da kapattım yok yok olmuyor..ben mi süperim, hayır dostum bu film boktan..yapımda emeği geçenin de..
    edit1:çeken de akıllı adammış, azıcık paraya kendi evinde kapı çarpması, avize sallanması çek, birbirinden ebleh iki vatandaş koy adına film de..vallahi büyü filmi bundan iyiydi.
    edit2:micah hem salaksın hem de tembelsin, ne iş yaptığın belli değil yav. kız da tembel öğrenciymiş, anca evde yatsın zıbarsın, bir yemek bile yapmadı.
  • (bkz: waste of time)
  • ya ben korku filminden anlamıyorum ya da bilemedim olm.. korku filminden acaip iyi anladığını iddia eden bazı yazarlar muhteşem bir film olduğunu iddia etmiş de o nedenle kendimden şüpheye düştüm..

fena spoiler, öperim

kapılar açılır, kapılar kapanır.. bi de gürültülü bi yürüyüş efekti.. anaaa korkudan altına zıçmış millet

spoiler hiç de fena değildi

la bi sittirin gidin la
  • bir kaç sahnesi dışında tamimiyle insanın kendi kendini gerdiği bir film. o da tabii biraz bu konularda bilginiz var ise. fazla bilgisi ya da hiç bilgisi olmayanlar için genel olarak pek bir şey ifade etmediğini gözlemledim. yanılıyor da olabilirim tabii ki.
  • bu filmin amk !
  • son gece dışında korktuğum sahne olmadı. yeni bitirdim. day 17 civarı tuvalete gitmiştim ışıklar kapalı. yanlız son 1 dakikası yüzünde elim ayağım titriyo şu an.

--- spoiler ---

kız 1 saat boyunca adamın başında durdu. adam öldü en sonunda zavallım.

--- spoiler ---
  • 3 arkadaş sabahın köründe izleyip beğenmekle beğenmemek arasında kaldığımız film. madem evde böyle tırstırıcı bi durum söz konusu o yatak odası kapısı uyurken niye kapatılmaz anlamadık. güzel bi gusül abdestini al kilitle kapını sarıl manitana kutsal saydığın ne varsa içten samimi bi dua et yat uyu.

bu arada bizim çevresine harf ve rakam dizip fincanla ruh çağırdığımız sininin amerika'daki karşılığı satanik sembolle süslü evet hayır tahtasıymış.
  • uyarı!

kız arkadaşınızla sarılıp izlenebilecek bir film değil gecenin bir vakti, onu söyleyeyim.film bittiğinde paranoyak aktiviteler göstermeye başlıyorsunuz zira.
hesabın var mı? giriş yap