• türkiye'nin neden teknoloji konusunda atılım yapamadığını gösteren olaylardan biri. yazık.
  • bu gidişle davutoğlu uzay ajansının başına da nihat hatipoğlunu getirir.
  • (bkz: pisi linux)
  • sona erdirilmemiş projedir. yakın zamanda yeni sürümü son kullanıcıya sunulacaktır. geliştirilmeye de devam edilmektedir. totonuzdan element uydurmayınız.
  • isabet olmuş. bir daha böyle aptalca şeylere kalkışmasınlar. yerli işletim sistemi hedefiyle ortaya çıkmış projenin terminalde çalışan yardım dokümanları bile türkçe değilse sen o işi bırakacaksın. kopyala yapıştırla olmaz o işler.
  • her şeyi devletten beklememek lazım, nede olsa devlet dediğin şey avantayla çalışıyor bu ülkede avanta yoksa devlet de yok !

tanım: bizi üzen durum, sona ermeseydi yeni sürümde namaz saati de olacaktı diyorlar.
  • en azından sayesinde anadolu parsı diye bir hayvanatın bu topraklarda yaşıyor olduğunu öğrendik
  • vazonun yerini beğenmeyip çöpe fırlatmak gibi bir şey, kıyaslayabileceğim başka hiçbir şey yok.

kullandığım kadarıyla zaten pek güzel de değildi. ama geliştirilse olabilitesi vardı ya yazık olmuş..

(bkz: fatih projesi)

sahi bir de fatih projesi vardı noldu ona?
  • bir buraya bakıyorum, bir de bu habere.

hayvanat bahçesi müdürünün pardusla işi ne ola ki zaten? kur'an okutulan fasulye neyimize yetmiyor beyler?

işin doğrusunu(!) yapmış hayvanat bahçesi müdürü icraatıdır.
hesabın var mı? giriş yap