• geçen ay iş için gittiğim türkiyemin güzide şehri ankarada başıma gelen hadise.bir hanımefendiye adres sormak için yaklaştım ama nedense hanımefendi pek bir gergindi.aramızda şöyle bir diyalog gelişti.
    -pardon iyi günler,kızılay metrosuna nasıl gidebilirim?
    +parmağımda yüzük var hayvan mısın? git defol başkasına sor.
    -peki teyzecim kusura bakma iyi günler.
    +teyze senin anandır.
    ve akabinde hemen uzaklaştım çünkü etrafta meraklı gözler bizi izliyordu.her an linç edilebilirdim.neyse daha sonrasında biri sağolsun yardımcı olduda metroya binip hemen otogara ulaştım ve ankarayı terkettim.
  • isildur'un yanlışlıkla sauron'un parmağını kestikten sonra sauron tarafından sarfedilen söz. :(
  • parmağında yüzük olan bir insan hayvanı tarafından söylenmiş söz.
  • yıl olmuş 2019 hala adres soranlar var. insan gerçekten ama gerçekten hayret ediyor.

edit: arkadaşım hepinizin elinde akıllı telefon var, salak saçma mesaj atmayın. yine de yol sormanız gereken bir durum varsa gidin bakkala, markete yani esnafa sorun. en iyi onlar bilir. yoldan kadın erkek fark etmez çevirmeyin insanları. hiçbiri olmuyorsa binin bir taksiye. zaten anlattığın hikaye de uydurma, yeme bizi.
  • toynağına yüzük sıkışmış. agresifliği ondandır.
  • hiçbir kadın yol tarifine bu şekilde cevap vermez.beni buna inandıramazsınız.inandırmak için çaba harcadığınız takdirde,öncesinde kadını bir şekilde rahatsız ettiğinizi düşünürüm.
  • koca kızılay'da sen git yüzüklerin efendisine adres sor. gerçekten hayvan mısın? kaldır kafanı. kocaman bi kulenin üstünde göz var bak. orası kızılay metro. ankara'da tüm yollar oraya çıkıyor.
  • hayvansal evveliyat teorisine öykünmüş hanım kardeşimizdir. bu teoriye göre kendisine adres sorma bahanesiyle gelen tüm karşıt cinsler, münâsebet amacı taşımakta idiler fekat kıymetli kardeşim boynunda tasma yok ama biz karşıt cinslerince sen hayvansın. yabani karıncayiyen.
  • parmağına yüzüğü takan erkeği, hanım abla ile zor bir hayat bekliyor.
hesabın var mı? giriş yap