şükela:  tümü | bugün soru sor
 • http://www.pasabahcemagazalari.com/ adresinde ikamet eden online dükkan. diğer sitelerden farklı olarak insan gibi kargo ücreti ile gönderim yapıyorlar.
 • alışveriş yapılmasa bile gezilebilecek, gezilince alışveriş yapmadan çıkılamayan yer..

  vaktiniz yoksa butik kısmını gezin yeter.. osmanlı koleksiyonundan başlayın, istanbul koleksiyonuna geçin.. zevk-i selim ile ince işçilik ve estetik buluşmasının sonuçlarına bakarken keyif almamanız mümkün değil.. hele ki nouvelle dinliyorsanız oradan hiç ayrılmak istemeyeceksiniz..

  vaktiniz bolsa ne ala! lügat 365 serisine uğrayın mutlaka.. 'hissikablelvuku' yazılı su bardağının yanında 'gıybet' temalı kahve fincanına bakın.. anlamlarını okuyun, hayal kurun..

  burçlardan yapılan minik cam figürleri keşfedin sonra.. benim bir tane vardı.. ilk çıktığında almıştım yengeç figürünü.. karım ve çocuğum için de onların burçlarını alıp salonumuzda baş köşeye koymuştuk..boşanırken evden tek bir şey alıp çıktım.. o yengeci.. siz de bulun uğurunuzu..

  herkesin kendine bir şey bulabileceği, kendinden bir şey bulabileceği yerdir burası..
 • ıçinde bazen kayboluslar yaşadığım yer. ıncecik camlar, bunlara üflenen nefesler. her nefes bir ses olur dinlemesini bilene...selam getirir. sessizce dokunur, zerafetin pesinde, helezonlara bakıp, sonsuzluk düşleri kurarken yakalarsin kendini.
 • uzun zamandır çeşm-i bülbül koleksiyonundaki çok özel ve güzel parçaların yeni üretimini yapmıyordu. kaç kez hediye aldığım gece sürahisini kendime hediye alamadan tükendiği için üzülüyordum. nihayet yeniden gelmiş. bu sefer ıskalamam. sevenlerinin bilgisine.