şükela:  tümü | bugün
  • endipol'den hatırlanacak başarılı müzisyen paul dwyer izmir marşı'nı oğlu eren joseph dwyer'la beraber yorumlamış. mükemmel olmuş mükemmel. tebrikler...

"evet sevgili arkadaşlar, her şeye birkaç ay önce başladık. güzel isteklerinizle bazen bildiğim, söylediğim; bazen de benim için yepyeni parçaları söyleme heyecanını sayenizde yaşıyorum. en başından beri hep istediğiniz bir parça vardı. izmir marşı! 30 yıldır türkiye'deyim, ailemle ve dostlarımla türkiye'nin her bayramını birlikte yaşadık. izmir marşı'nı söylememi o kadar çok istediniz ki her üç yorumdan nereydeyse ikisi izmir marşı'ydı. ve şimdi bu parçayı 19 mayıs atatürk'ü anma, gençlik ve spor bayramı için stüdyoda oğlum eren joseph dwyer ile birlikte kaydettik. umarım beğenirsiniz. sevgiler ve saygılar..."

https://youtu.be/1_sj9iftoig
  • bir önceki çalışması çanakkale türküsü'nden sonra beklenen bir çalışmaydı harika olmuş, buraya gelip de bu topraklarda yaşayan, bu toprakları evi bilen ve bizim duygularımızı paylaşanları çok seviyorum. benim de böyle bir yabancı dil hocam var, gözlerindeki iyiliği görebiliyorsunuz.
    harika olmuş.
  • oğlu eren joseph dwyer'ın kendisine eşlik etmiş olduğu izmir marşı yorumu. çok güzel olmuş, biz de keyifle dinliyoruz.
  • muhteşem yorum.

ulan helal olsun be!
  • olmuş bu.
  • sanırım atatürk'ün de hoşuna giderdi diye düşünüyorum. onun değişen dünya ile birlikte sevdiği türkülerin yanına koyacağı elbette şarkılar olacaktı. yeniliklere bu kadar açık ve çağına ayak uyduran ve hatta ona yön veren bir lider, büyük ihtimalle o ufaklığın kendisine olan sevgisinden de hoşnut kalacaktı. ne güzel olurdu sadece savaşta birleşmeyen, çeşit çeşit coğrafyaya ek olarak başka ulusun evlatlarını bile ortak paydada yaşatabilseydik.

olsun. böyle kısacık bir sürede, sanki bir ütopyadaymışız gibi hissettiren paul dwyer ve oğluna teşekkür ederiz. ellerine ağızlarına sağlık.
  • bu sanatçı ingiliz vatandaşı oysa. şu ülkede kendini türk olarak adlandıran insanları görünce türk kimliğimle başkaları adına utanç duyuyorum. acaba utanma sırası şu an kimde ? sayın paul dywer; naçizane sizinle ve oğlunuzla gurur duyuyorum. kabul etmeniz ricası ile.
  • gitar solosu sonrası ufak bir gayda kısmı var sanırım, çok başarılı bir düzenleme.

"öztürk"lerin izmir marşına küfür ettiği ülkede bir ingiliz gururla söylüyor...

https://www.youtube.com/watch?v=1_sj9iftoig
  • mükemmel ötesi bir performans. saatlerdir dinliyorum, bıkmadım. oğlunun çoşkusu bambaşka bir güzellik.