• acil şifalar dilediğimiz değerli sanatçı. umarız sekel kalmadan iyi bir iyileşme süreci geçirir.
    şimdi gelelim olayı anlayıp dinlemeden, objektif düşünemeden karar verip yargıçlık yapan zihniyete. anlamadan dinlemeden polisi suçlayan şu güruh.. olum siz ne zaman yok olacaksınız şu dünyadan ya, azıcık insaf be. ne biliyosunda kimi suçluyorsun? azıcık otur götün soğusun biraz sonra saldır. polis peker açıkalını mı dövmüş? yok ittirmiş.. eeee... sen polis sana ceza yazarken tartışmıyomusun? o polis hergün onlarca kişiyle tartışıyor, zaten peker açıkalın da agresifliği ile bilinir, belliki iyi bir tartışma olmuş. bu tartışmanın sonucunda kalp hastası olan taraf rahatsızlanmış. ne var bunda? polis de kalp krizi geçirebilirdi. azıcık olay netleşsin öyle yap bari yorumunu komşu. yoksa seni çok seviyoruz
  • polisin vatandaşla tartışırken ona dokunamayacağını bilmeyenleri de ortaya çıkarmış tiyatro sanatçısıdır. ortada hukuki bir durum var. bir kişi bir diğerine fiziki bir müdahelede bulunuyor, bu kişinin mevcut kalp rahatsızlığı onun şuurunu kaybetmesine neden oluyor. defalarca kez diğer kişi ile konuşulmasına rağmen elindeki yetkiyi kullanarak ambulansın kalp hastalığı geçiren ve durumu acil olan kişiye ulaşmasını engelliyor. ortada şahitler var. durum sadece "benim arabamı çekemezsin birader" den ibaret değil. diyelim ki tartışırken peker açıkalın da bir fiziki müdahelede bulundu, polis de aynı şiddette (hep aynı şiddette karşılık verirler çünkü) karşılık verdi. buraya kadar tamam. öyle ya da böyle tartıştığı kişi şuurunu kaybedecek ve hayati aciliyet gerektirecek derecede bir rahatsızlık geçirdi. ne demek lan ambulansın girmesini engellemek? kimsin lan sen? değil polis, peygamber olsan kaç yazar? bu durum en azından bir soruşturma gerektirmiyorsa ne gerektiriyor? ölmesi mi lazım lan adamın?
  • umarım sağlığına kavuşur ve umarım bu sefer polis terörüne karşı bir kıpırdanma yaratmaya çalışır.
  • agresiflik de etmiş olsa, polisin anasına da sövmüş olsa, ambulansın yolu kapatıldıysa o polis %100 haksızdır. lamı cimi yok. her koşulda polisi savunmak anlamsız.
  • bir an önce sağlığına kavuşmasını dilediğimiz iyi oyuncu. acil şifalar.
  • rahatsızlığıyla ne kadar ilginç insanlarla beraber yaşadığımızı bir kez daha göstermiştir.nasıl bir düşünce yapınız var arkadaş ben anlamıyorum,devlet görevlilerin sizi itip kakmasını gayet normal bir şey olarak görüyorsunuz.hiç mi kendinize saygınız gururunuz yok?devlet görevlileri beni itip kakamaz.devlet benim itilip kakılmamı engellemek için var beni itip kakmak için değil.elli kere yazıldı,anlatıldı biz devlet için yokuz devlet bizim için var diye neresini anlamakta güçlük çekiyorsunuz?tanımadığınız biri sizi itse kıyamet kopar polis itince itivermiş nolmuş diyebiliyorsunuz helal olsun.sağlık hizmeti almamızı sağlayacak olan devlet sağlık hizmeti almamızı engelliyor ve bu yüzden bir insan ölümle karşı karşıya geliyor bu size gayet normal geliyor.zaten agresifliğiyle biliniyormuş önceden desenize ölsün gitsin o zaman agresif insan ölebilir yani sorun yok devlet ona hizmet etmek zorunda değil.güce tapmak,kulluk etmek bu kadar mı hoşunuza gidiyor anlamadım ki?
  • polis çarpmasına maruz kalan sanatçı. (bkz: vatoz öyle bir balık ki ananı siker)
  • kendisi sehven kalp krizi geçirmiş ve özellikle 30 dakika sonra hastaneye götürülmeyi rica etmiştir. görgü tanıkları filan okul müdürü şu bu hep yalancı kimselerdir. adalet kör değil sen götünle bakıyorsun.
  • birilerinin gereken neyse yapılsın demesi bekleniliyor sanırım.
hesabın var mı? giriş yap