1911 entry daha
  • bugün itibariyle şiir gibi top oynadığını ispatlamıştır
  • ahahah adamlar pepeyi popescuyla kıyaslıyorlar ya şaka gibi ya ahahah. türkiye'ye gelmiş en iyi defanstır.

not: gs
  • kralsın sen be pepe. türkiye'ye gelmiş en iyi stoperdir. popescu falan deyip de saçmalamayın. barcelonada 2 sezonda 41 maça çıkmış ve dikiş tutturamadığı için gönderilmiş bir popescu mu daha iyi yoksa real madridin 3 kez şampiyonlar ligi şampiyonu olmuş efsane jenerasyonunda 10 yıl boyunca ilk 11 oynamış bir pepe mi iyidir. lütfen saçmalamayın daha fazla bu tartışmaya kapalı bir konu.
  • biz seviniyoruz gruptan çıktık diye ama bu adam ciddi ciddi hedefine final yazmış. böyle masum masum işine bakıyor olsa da final öncesi elenirsek sorumlusuna messi'ye yaptığını yapar.
  • beşiktaş'ın en önemli oyuncusu .

dikkat edin en önemli oyuncusu dedim . yanındaki duşko tosiç salağının bile sağlam gözükmesini sağlayan da bu adam , şampiyonlar liginde gruptan çıkmamızı sağlayan da bu adam .

21 kasım 2017 beşiktaş porto maçında öve öve bitirilemeyen tosic'in götünü kaç kere toparladı ben sayamadım . allahtan toşiç 2.yarı kenara geldi de adam rahatladı amk . hele defansın arkasına atılan topları 1232132 kere süpürmüştür herhalde .

sezon başında marcelo giderse şampiyonluk da gider len mq , yatmaya geliyor len mq , bu kadar para verilir mi amk fiko naptın len amq diye entry sıçan tinerciler şu an bu adamın bokunu yalasa yeridir .
  • mükemmel bir futbolcu. ama önce mükemmel bir insan.
  • antonio carlos zago ile birlikte beşiktaş tarihinin en iyi stoperi.
  • amk yazacak bir sey birakmamissiniz, ne diyim abi beni sik mi deyim. ha bu arada popescuyla gotzle mukayese eden adamlari omrumuzun sonuna kadar hayatinizdan cikarin engelleyin gitsin cunku bunu iddia edenlerle dunyanin duz oldugunu iddia edenler arasinda hicbir fark yoktur. engelleyin gitsin.

popescu diyor ya ahagahahahahafgaffsssah
  • kendisi biz beşiktaşlılara allah tarafından gönderilmiş bir lütuftur. bunun başka bir açıklaması olamaz.

not:ateistim.
  • 3 tane sampiyonlar ligi sayisiz ispanya kupalari ve en son bu yasta milli takimla avrupa sampiyonlugu kaldirmis adami boktan bir camiada isim yapmis popescu ile karistiriyorlar. liseli degilsin belli ama beyin devreleri yanmis sizin. bize tinerci diyolar bunlar direk bonzai cekiyo kesin.

kendisi bu topraklarin gorup gorebilecegi en iyi stoperdir. kariyeri ortada. hepsini gectim xavi iniesta messi villa pepli barcayi durduran en bas adamdi lan bu hani uzay takimi olan.

neyse siz gidin kumda oynayin otede sut kupasinda.

reise gelcek olursak. baba sana ne diyim ben ya. biz yokluktan stoperde necipe alismis takimdik. bu nasil seviye arkadas bu nasil sogukkanlik amk. yas 35 kemik 25. macta kapali alttaydim gozumun onunde bi ara biraktim maci sadece onu izliyorum. surekli kanattan gokhana ileri cik ilerde kal geriyi bana birak dedi. gokhanda saskin tabi uyum saglamakta gucluk cekti biraz :) hava toplari cekilen sutlara duvar kademeler abi say say bitmez. futbol gollerle guzel evet ama bence asil hakki verilmesi gereken stoper ve on liberolar. tam isci.

hepsini gectim adamin cnn ve diger medyaya verdigi mulakatlar ortada. cok kisa zamanda cok fena isindi. umarim bizde kalir hep emekli olur gecer altyapida tas gibi yeni pepeler yetistirir. 3-4 sene sonra altyapiya koyacagin iki adam belli zaten pepe ve atiba. boyle bir profesyonellik yok.
720 entry daha
hesabın var mı? giriş yap