• adamım her kuruşa değersin. bugün izlettiği futbolla kendisine hayran bırakan portekizli
  • aranızda hala maşallah demeyenler var
  • stoperlik denen mevkinin kitabını yazmış kardeşimiz.

bu akşam da porto'nun 6-7 atağını tek başına kesti... özellikle bir pozisyonda defansta topu kaptı, durdu, arkası dönükken kafasını çevirdi, saniyeler içinde pas mesafesindeki bütün arkadaşlarının yerleşimini kontrol etti ve orta sahadaki en uzak arkadaşına uzun pasla topu attı. 2-3 saniye içinde sırtı dönükken kafasını geriye çevirip takımı defanstan atağa çıkarabilmesi gerçekten usta işiydi.

adeta herkese: "ben her sene bu ligde oynuyorum, sorun değil" mesajını verdi. sadece fabri'ye attığı saçma bir pas vardı, o da nazar boncuğu olsun diyelim...
  • maşallah
  • maşallah x 41
  • ligde kimse gelemedi ki adam izleyelim. adam bugün beşiktaşin kazanmasini tek basina sağladı. pepe olmasaydi besiktas 4-3 kaybederdi maci. gecem sene bizde olsaydi uefa kupasi almistik. besiktasa gelmis en büyük topcu turkiyeye gelmis en iyi defans
  • pepe cok uzuluyor degil mi sayin renkliler? dedirten oyuncu.

uzuyor mu? uzuluyor mu onu bilemeyecegim ama adam gayet mutlu gorunuyor. burada cikan inlemelere bakinca pepe gayet uzuyor sonucuna vardim.

aferin oglum aynen boyle. bizi takip edin, belki adam olursunuz. o da omrumuz yeterse eger.

simdi durmak yok, kumda oynamaya devam.
  • kestiği toplar bir kenara, top sıkıştığı zaman oyunu açması, ileri attığı etkili paslar ile bize gerçek bir stoper nasıl olur gösterdi bu gece. helal sana pepe başkan.
  • çok iyi stoper de bi de arada tosic i tutsa tam süper olacak. tek eksiği bu.
  • bu arkadaşın yanına domagoj vida da gelirse beşiktaş başka bir seviyeye yükselir. pepe'deki kesicilik, vida'daki direnç, oyunu okuma ve topu oyuna sokma gücü birleşince bir çeşit voltran olur bunlar.

(bkz: çok renklinin kellesi gidecek daver çok)
hesabın var mı? giriş yap