• 21 ocak 2005 tarihli hürriyet gazetesinin haberine göre sezen aksu'nun yeni albümünde yer alan ilk klip sarkisinin adi.

sen hic fark etmeden kalp kirmadin mi...
  • sezen aksu'nun subat*'ta cikacak yeni albumunden bir sarki. sozlerini de nuwanda saolsun hemen okuduk, ayiptir yapilmaz falan diye gecirdik icimizden. buyrun;

ne ağzımın tadı var ne canda huzur
    gönül nasıl derin bir kederde
    aşkından ümidi kestim ama hiç olmazsa
    evim şenlensin sohbete gel de
    sen hiç farketmeden kalp kırmadın mı
    merak edip vicdanına sormadın mı
    ne yaptım ben sana bu kadar nihayet
    ben de bir anadan doğmadım mı
    bir daha olmaz, bin kere tövbe
    kan davası mı bu nasıl öfke
    perişanım şimdi mutlu oldun mu
    başını yastığa rahat koydun mu
    perişanım şimdi mutlu oldun mu
    başını yastığa rahat koydun mu
  • 28 ocak 2005 itibariyle her türlü müzik kanalında sık sık karşımıza çıkan, karşımıza çıktıkça beni benden alan, heyecanlandıran, hüzünlendiren sezen aksu şarkısı. "bahane " adlı yeni albümünden çıkan ilk şarkı. sezen aksu' yu uzun süredir bekleyenlere ilaç gibi gelecek, yürek burkacak nitelikte...

klibin yönetmenliğini yaşar gaga yapmış, ki klipte çok da bir numara yok aslında. sadece onu yepyeni bir şarkıyla ve o bilindik ifadeyle görebilmek çok güzel.

rakı sofrasında çok dinlenir bu şarkı, ahan yazıyorum buraya...
  • www.sezen-aksu.com adresinden klibi indirilebilecek sarki.
    özleyen sezen aksu fanlarini gelen 15 sarkilik kocaman bir albüm tatmin edecek mi bakin bakalim seklinde önden sunulan ic acitici bir sarki.**
  • ekranlarda klibi dönmeye başlamış olan, klasik , süper bi sezen aksu şarkısı..
  • nice sezen aksu şarkısı gibi, gönlüme çizik atıp izini bırakmayı başarmış bir çalışmadır.
  • klibinde yine ayna kullanmıştır kendileri* bi de tüylü tüylü şeylerin ardından hülya avşarvari bakışlar fırlatmaktadır, şarkı bildik sound'ıyla en azından son dönem bocalamaları yanında daha istikrarlıdır ama pek de dişe dokunur olmadığı için sadece çok şükür dedirtecek kadar zevkle dinlenilebilirdir.
  • "perisanim simdi mutlu oldun mu" bi lafı duyan bir eski sevgili geceleri o yastiga bas koyamaz nerde "rahat" koyması sezen sultan
  • icime ince ince ince, yavastan isleyen sezen aksu sarkisi. aci bu kadar mi naif anlatilir, boyle bir kadina nasil aci cektirilir? merak et dur simdi isin yoksa.
  • vazgeçtim'den beri en güzel ud nağmelerinin dinlendiği sezen aksu şarkısı.
hesabın var mı? giriş yap