• allah için artık arkadaş meclisinde biri bana çıkıp "bu elbise yeni mi" diye sorsun, çantamda perwoll taşımaktan helak oldum.
  • son reklamını izledikten sonra "hangi sapık anne flamenko dansçısı oğlunun gösterisine deterjanla gelir" sorusunu bile soramadığım ürün markası.
  • nedense reklamına bakıp da yurdum kızlarının "bak elin gavuru bile erkek arkadaşının çamaşırlarını yıkıyor, biz de yıkayalım" sonucunu çıkarmak yerine kızlara verip veriştirdiği deterjan markası. lütfen, reklamları daha dikkatli izleyelim.
  • reklamlarındaki kadınların "nereden biliyorsun" diye değil de "neden yanında perwoll taşıyorsun" diye şaşırdığı gün dünya çok daha güzel bir yer olacak.
  • bu markanın ikizli reklamı nasıl bir dimağın fırıldak fikridir. hani dünyanın herhangi bir yerinde bi reklam firmasının toplantı salonunu düşlüyorum. biri çıkıyor anlatıyor reklamda olacakları.. diyor böyle böyle. ulan kimse mi demiyor "abi çok yanlış yollara düşmüşsün." kimse mi durdurmuyor, kimse mi arkadaşı değil lan o bali çekmiş elemanın? herkes kıskıs gülüyor mu arkasından...

abi kızın teki nasıl gelir diskoya o çamaşır deterjanı ile. hani girerken düşse o soktuğu yerden (büyük bir keşmekeş daha zaten bu yer de), ne diyecek, nasıl açıklayacak? "benim ikiz var daaaaa, bu ibibiğe göstercem üstündeki elbiseyi, sonra çıkarcam deterjanı bidi bidi".. ya bi git.

hadi onu geçtim, yav kardeşim, sen nasıl bir yaşam formuyla gelmişsin mekana. kız deterjan çıkarıyo lan istediğinde. bi tepki ver be! korkunç..

öf be. reklamcılık kimlerin uğraşı olmuş. hiç mi tahsil görmüş kimse alınmıyor yahu.
  • reklamlardaki godoşluk akımının en son temsilciliğini yapan marka. braun silk epil reklamındaki godoş erkek modelinin kadın versiyonu. yakın arkadaş kızın sevgilisine ağzının suyunu akıta akıta bakıyor. dibi düşmüş açık açık da söylemiyor gidip giydikleri yeni galiba diyor. herhangi bir kızın buna vereceği tepki "o senin enişten olur"dan "ayol o benim sevgilim"e kadar geniş bir spektrumda uzanırken; o kızın saçını başını yolmak, o açık ağzını cart diye yırtmak varken perwoll çıkarmak neden? biri benim sevgilime ağzı bir karış açık bakarsa hem de kaşı gözü düzgünse ben onu sevgilimle tanıştırır mıyım? madem yaptım bi aptallık perwoll'u çıkardım meydana, en fazla "perwoll kullanınca böyle erkek arkadaşım oldu hadi sen de eve git bi perwolle yıka tüm gardrobu, ta ötede piyasa yap" demez miyim? erkek arkadaşım, kızlar siyah gömleğime ve özgüvenime hasta der gibi nazlı nazlı, salına salına gelse onun yanında kaç dakika dururum?
    ne kadar gerçek hayatı yansıtmasa da başarılı reklam. en azından bana 5-10 kere perwoll demeyi başartmış reklam
  • reklamlarını hazırlayan firmayı ve reklam yazarlarını çok merak ettiğim temizlik ürünü. son reklamlarında, bir erkeğin taş gibi tek yumurta ikizi hatunlarla threesome yapma fantazisi üzerine oynadıkları senaryo gözlerimi yaşarttı. beğeniden.
  • metalin ve metalcinin dostu.
  • henkel'in düşük segmentteki çamaşır deterjanı katagorisinde global dünyaya açılma markasıdır. persil top klasındaki ürün, tursil orta segment, perwoll alt segmenttir. gerçi persil ne ki perwoll ne olsun mantığı güdülebilir.

ülkemizdeki diğer düşük segment deterjanlar için;

rinso : omo'nun ucuz muadili,
    alo : ariel'in ucuz muadili.
  • reklamları bilimkurgu gibidir. yanında perwoll taşıyan yakışıklı oğlanlar, güzel kızlar
hesabın var mı? giriş yap