• sonu türkiye'ye gelen diğer yabancılardan farklı olmayacak teknik adamdır. ali koç beni şaşırttı bu hamleyle, iyi bir türk hoca olabilirdi. kim olabilirdi derseniz işte onu bilmiyorum*
  • psv yi şampiyon yaptığı için övülmüş teknik direktör. zaten hollanda ligi 2 takım arasında geçiyor. ayrıca çok daha küçük liglerden şampiyon olarak avrupaya geçen teknik direktörler var. 4 sene de 3 kere şampiyon olup da daha iyi bir takıma geçmemiş olması garip. sanıyorum psv başarıları kendisine değil ekole dayandırıyor. buvac her türlü çok daha iyi bir seçim olacaktı. bekleyip göreceğiz.

edit:imla
  • transferi gerçekleşirse iyi veya kötü gidişata göre gazete manşetleri hazır olan teknik direktör.

ilk maçlar takım iyi giderse: fenerden hoş "cocu"lar yükseliyor.
    ilk maçlar takım kötü giderse: fenerde kötü "cocu"lar.
    şampiyonluk yaklaşırsa veya kritik bir galibiyet alırsa: şampiyonluk "cocu"su.
    eğer ilk sezonda sıçarsa amk gazetesi manşeti: amk cocu

aklımızda sistemi ve tarzıyla ilgili soru işaretleri olsa da inşallah başarılı olur.
  • öncelikle; umarım türk basınının yabancıların ismi üzerinden yaptığı iğrenç yakıştırmalara maruz kalmaz.

kendisinin teknik direktörlüğü konusunda ise, hiçbir öngörüm yok. şimdilik sadece yeni yönetime güvenmekle yetiniyorum. başarıya aç, genç bir sistem adamı, iyi gibi duruyor.
  • tr'ye gelirse hocu olarak adlandirilacaktir.
  • kendi içinde zor dinamikleri olan bir lige gelmeyen teknik direktör. 50 senede bir dünya kupası'na katılan ülkenin futbol dinamiği olmaz. kendisinin veya her hangi bir takımın, türkiye'de başarılı olması için gerekenleri burada yazdım.

kendi içinde kanserleri olan bir lige geliyor, demek doğru olur; yerli futbolcular, menajerler, en çok da bunlar gibi para için futbola bulaşan spor kulübü yöneticisi kılığında iş adamı siyasetçiler...
  • olasi gazete mansetleri:

takim kotu giderse; fener'in cocu'su cikti.

taktiksel galibiyette; hocus cocuss
  • fenere gelirse, yaşayacağı ilk başarısız sonuçta, beyaz futboldan ahmet çakar'ın gazabına uğrayacak teknik direktör.
    - beyler burnuma pis pis cocular geliyor.. takım bu cocudan rahatsız. teşbihte hata olmaz ayak cocusu gibi vs...
  • oyuncuyken de sevmezdim.

t: hollandalı'nın biri.

not: alexdesouza fc
  • isminin okunuşu “koqü” olan teknik direktör.
hesabın var mı? giriş yap