• hanım ablamız pizzacının reaksiyonunu ölçmek istemiş videoyu kapatırken de çok eğlendim diye gülüyor nesi komikse, yabancı ülkelerde olunca bir nebze normal karşılardım ama bizim ülkemizde dominos kuryesine yapanı görünce şaşırdım, orayı yıkarlar +18 diye belirtmeme gerek yok herhalde
    yalnız pizzacının çantasını önüne alıp kamufule etme çabası da takdire şayan
  • rezilliktir net.
  • baştan sona taciz içeren bir eylem. ben o adamın yerinde olsam tacizden dava açardım. tamam önce baştan aşağı süzerdim, salyalarım akardı ama sonra dava açardım.

bir erkek, kadın kuryeyi kapıda anadan üryan karşılasa ne düşünürdünüz? başka da bir sorum yok.
  • komik olduğunu sanan armut fizikli bir kadının eğlencesi.

aynı kapının arkasında çıplak bir pizzacı olsa ülkede kıyamet kopardı. sapık, tacizci, tecüvüzcü vs. kadın olunca nedense absorbe ediliyor böyle şeyler.
  • utandıran vaka.

bu olay zaten gündem olmamış mıydı diye baktım ama farklı birinin icraatiymiş. orospuların her gün trendi değişiyor. yetişemiyoruz.

edit: @zaliminzulmuvar ve @mertcany uyarısı üzerine başlıkta hali hazırda paylaşılmış linki buraya yapıştırıyorum.
    http://www.sendvid.com/sbdfrkx7
    şu sözlüğü kullanmayı öğrenin artık.
  • gelen pizzacı “recep ivedik “ olmasın dikkat et..
  • oldukça cesur ve hiçbir ayıp göremediğim karşılamadır.

bence kadın burada bir sevap bile işlemiş olabilir. o canından bezmiş, işinden belki de nefret eder raddeye gelmiş emekçi pizza kuryesine işini yeniden sevdirmiş olabilir.

medeni dünyada çıplaklık saklanacak, ayıplanacak bir şey değil ki. alışın bu tür şeylere. uygar olun biraz.
  • pizza sektörüne yeni bir soluk getirecek über akım.*
  • biri daha yazmış ve çok haklı. lamı cimi yok, taciz bu. diğer yandan derslerde okutulacak bir yozlaşma örneği.
  • (bkz: göz zinası)

güzelim düşündün mü peki bu adam evli midir bekar mıdır?niye yuva yıkan kadın olmayı seçiyorsunuz?hadi sevgiline kapıyı çıplak açar sürpriz yaparsın anlarım da,medeni durumunu bile bilmedigin tek kelime etmediğin bir insana bu denli teşhircilik neden sunarsın bilinmez.
hesabın var mı? giriş yap