• mk-19 kullanılarak daha da etkili sonuç alınabilir...
  • yazmış benim yurdum romantigi "ama bir insan sonuçta, ne olursa olsun "
    lan sik beyinli hitlerde insandı,shiri ishii de bilmem anlatabiliyormuyum
  • (bkz: ağlayan terörist anasını da sikeyim)

tanım: keyifle izlediğim an.
  • (bkz: izlemesi zevkli görüntüler)

ne bok işi vardı orda da güvenlik güçleriyle çatışıyordu? silahsızken de öldürsünler, pkk dan birini nasıl öldürürlerse öldürsünler.

niye ağlayanı olsun lan ? ağlayanı varsa da öldü diye değil, neden o tercihi yaptı diye ağlıyordur arkasından.

şu pkk dakileri savunanlara: (bkz: yeter artık bi siktirin gidin)
  • bazı analar it doğurur bela olur millete
    bazı analar yiğit doğurur feda olur devlete.mehmetçiğim ile milletine devletine kastetmiş haini aynı kefeye koyma gafletindr bulunmuşsun hatandan geri dön.hümanistliğin alemi yok!
  • elinde silah olsun olmasın bu teröristler analarının a.ını tersten görmüşlerdir.
  • bu adamlar che guavera değil , deniz gezmiş değil , ho shi mihn değil , mao değil . bu adamlar amerikan emperyalizminin ta kendisi . bu adamlar gezi de değil ,sol da değil . 12 eylül faşizminden beslenen katiller sadece
  • savaşmak zorunda olmak ve savaştan zevk almak çok ayrı şeyler. bir savaşta insan öldürmek zorunda kalmak vardır, bir işid gibi kafa kesmek, roket atarla infaz etmek, insan yakmak vardır. ikisi arasında ki devasa farkı anlamak zor değil.
    ölümden keyif alıp içinizin yağları eriyor, düşman dahi olsa ölüm gördüğünüzde erekte oluyorsanız siz ruh hastasısınız.

hepinize şifa diliyorum.

bu ülkeye de iğrenç ideolojisi ile yetiştirdiği insan tipinden dolayı lanet ediyorum.
  • ölüm anının güzeli olur mu? zevk sigarası yakılır mı biri ölürken. bir eve acı düşecek birazdan. anne feryat atacak gitme dedim oğlum yaşardık biz diye. bir kaç gün sonra başka bir eve de düşecek o hiç düşmesini istemediğimiz ateş. yine anne feryat atacak sizin oğullarınız yaşıyor ölen benim çocuğum diyecek. vatan sağ olmayacak, o anne için vatan da dünya da yıkılmış olacak.

pkk'nın geri çekilmesi yasal zemine dayandırılarak silahlarıyla ülke dışına çıkması tartışılıyordu hatırlıyor musunuz? dolmabahçe türk siyasi tarihinin en kritik açıklamasıydı. 35 yıllık kanlı savaş bitti artık diyordu akp'li yetkililer. o akşam selahattin neden dedin seni başkan yaptırmayacağız diye. neden dedin çözüm süreci artık gereksinimdir, devlet politikası olmuştur akp'ye bağlanamaz diye. neden yüzde 13 oy aldın.

kimse ölmesin artık. hiç bir eve ateş düşmesin. bu kan dursun bir damla daha akmasın.
hesabın var mı? giriş yap