339 entry daha
  • hile durumunu merak ettiğim oyun. çok hileci çıkıyor mu karşınıza sayın oyuncular?
  • siz bu tarz "erken erişim" de çıkan oyunları sırf popülerleşiyor diye deli gibi almaya devam ettikçe, oyun yapımcılarından kaliteli bir oyun beklemeyin. oyunda bin tane eksik var. animasyonlar odun gibi, grafikler odun gibi, oynanış odun gibi ama millet bir övmüş bir övmüş akıl sır ermiyor. tamamen oyun incelemecilerin ve streamerların halt yemesi. herkesi onlar etkiliyor. gözünüzü seveyim 2017 yılındayız sanat eseri gibi oyunlar var piyasada. hem kurgu hem grafik yönünden sanat eseri gibi oyunlar var. bu oyun insanlara hakarettir. bir ton eksik var ama millet deli gibi alıyor. hayır oyunun yapımcıları zaten paranın dibine vurdu siz bu saatten sonra oyuna çok fazla katkı yapacaklarına inanıyor musunuz? bunun da sonu dayz gibi olacak. birkaç eşya ve makyajlama ile kim bilir kaç sene sonra tam sürümü çıkacak. siz de her ay oyuna iki silah bir tencere eklendi diye mutlu olacaksınız.
  • beğenmeyen

(bkz: yallah h1z1'e)
  • bu oyunu sanırım 6-7 aydır oynuyorum. kaç kez büyük güncelleme geldi sayamadım bile. oyunu kimsenin bıraktığı falan yok. yapımcılar sürekli iyileştiriyorlar.

misal. bende gtx 1070 var. oyunun birkaç ay önceki halinde şehir içinde 40 fpslere bile düşerken artık 100+ fps rahat alır şekilde oynuyorum.
  • daha önce söylemiş miydim? early access bir oyun.
  • daha önce söylemiş miydim ? orospu çocuklarının da oynadığı bir oyun.
  • bir oyunu beğenmediği için başkalarını orospu çocuğu ilan eden birinin oynadığı oyun. diyecek lafım yok kendisine, entrysi açıklıyor karakterini.

edit: imla
  • battle royal tarzı oyunları seven arkadaşlar için güzel alternatif oldu. zaten hali hazırda h1z1 vardı, yalnız biraz daha grafikleri güzelleştirilmiş içeriği arttırılmış, taze kan bir oyun gayet iyi geldi. oyun için çöp, gereksiz vs yorum yapan arkadaşları pistten alalım. bir sürü alternatifi var, daha yeni epic games, fortnite’ı yayınladı. ücretsiz olarak gidip oynayabilirler.

oyun bir sürü güncellemeyle iyileştirildi, hala da iyileştirilmeye devam ediyor. fps sorunları, abuk subuk kaplama hataları, server hataları tek tek güncellemelerle kapatılıyor. adam gelmiş oyuna bok atıyor. eleştirin, ama tadını kaçırmayın. evet iyi kötü sorunları var, herkes farkında. paranın altında ezildi adamlar resmen. düzelteceklerdir, sabredin.

oyundan beklentisi manzara izlemek olan grafik fetişleri bi zahmet witcher oynasın. 2-3 oyun girip eş dost makara tukara yapacak adam için bulunmaz nimet.

duo-squad giremeyen, yalnız suserler yeşillendirsin. 15 kişilik ekibe dahil edelim. yaş boy ve kilo olarak epey yükseğiz :)
  • son maçta god mode'a bağladığım oyun.

http://steamcommunity.com/…ledetails/?id=1159951901
  • optimizasyon sorunlarına odaklanmak yerine microtransactionlara abanan bir oyun.
1623 entry daha
hesabın var mı? giriş yap