• bundan sonra elveda playstation merhaba xbox.
  • son zamanlarda artan oyun fiyatları zaten can sıkarken indirimleri kaldıran şerefsiz sony.
    millet şu zor günlerde çeşit çeşit promosyon yaparken yaptığın unutulmaz.
    hala fifa 20 oynuyorum o ayrı ama daha da oyun almam.

iyice pikap plak muhabbetine döndü konsol işi.
    300-500 e iş gören pikap alır heves edersin, adam akıllı eski plaklara 400-500 lira para isterler.
  • çok ama çok ayıp eden firma. pro sahibiyim. binlerce lira da oyunlara para harcamışımdır. eğer akıllarını başlarına almazlarsa bundan sonra ne bir oyun alacağım ne de plus üyeliğimi uzatacağım. ps5 de almayacağım. arşivimdeki oynamadığım oyunları bitirip satacağım.
  • 5 gündür sosyal medya hesapları dahil hiç hareket yok. corona falan derken başlarına iş gelmiş olmasın, yakınlardaki biri şirkete bir gidip bakarsa iyi olur.

edit: 11 gün oldu!
  • türkiye psstore yönetimi ile anlaşmazlık içine girilmiş herhalde her yerde indirim var tr de yaprak kımıldamıyor
  • son dönemde yaptıkları ancak sony'e sızan bir microsoft çalışanı tarafından yapılan sabote ile açıklanabilir. hele böyle bir dönemde.
    microsoft'a su taşıyorlar resmen.
  • ''yine de god of war ve the last of us yüzünden play station'dan şaşamam.'' diyenlere az bile yapan oluşum. vote with your wallet kavramından bihaber insanlara az bile.
  • sosyal medya hesaplarından acilen çıkılması gerektiğini düşünüyorum. zaten mesajınıza cevap dahi yazmıyorlar. şikayet konusunda detaylı bir paylaşım yapılırsa, bir şikayette ben gireceğim.
  • bu ülkede ticaret yapıyorsan bu ülkenin şartlarına göre fiyat koyacaksın yoksa sikime kadar yolun var.

steam dolar kurunu düşük tutuyor. oyunlar avrupa'dan daha ucuz çıkıyor türkiye'ye.

xbox game passi türkiye'ye göre fiyatliyor. avrupa'nın en ucuz game pass aboneliği türkiye'de.

yine xbox konsolu da türkiye'ye göre fiyatliyor. xbox one x 2.500tl ile en ucuz türkiye'de.

sen hem avrupa fiyatı koyup hem de indirimleri kapatiyorsan kusura bakma sikime kadar yolun var. bu ülke 2 senede komple pesten fıfa'ya geçti. senin de sonun gelecektir elbet.
hesabın var mı? giriş yap