• kendisini iphone'a bir türlü indiremediğim oyun.
  • çıkmasından sonra beni derin pişmanlığa sürmüş oyun.
    tanıtımı yapıldığından beri takip ediyordum dolayısıyla ingress i de duydum ve olayı çözmek için yükledim. pokemon go pokestop olarak ingress deki portalları kullanmış fakat bulunduğum muhitte hiç yok. keşke bir iki cami park işgal etseydim şimdi yattigim yerden bedava poketop gelirdi.

oyunun yapımcılarından niantic i bugünden itibaren takip edersek belki ilerde başka oyunlarından fayda görebiliriz dedirten efsane oyundur kendisi.
  • yeni bir bug çıktı tam pokemonu yakalıyorum poke topuna giriyor oyun orda kalıyor arkadaş var mı benimle aynı anıya ortak olan.

edit: evet varmış.
  • üç gün üç gece düşünüp tarttım. yüklesem feci takıntı yaparım diye korktum. gelip gidip şu başlık altındakileri okudum. sonunda dayanamayıp bu akşamüstü açtım hesabı.
    iki saat hızlı tempoda yürümek olsun, evin içinde pinekleyerek uyuyan kedinin üstündeki zubatı fotoğraflarken gülüp eğlenmek olsun çok faydasını gördüm daha ilk günden.
    odalarından çıkmadan bütün gün bilgisayar oynayan neetgrubu japon gençliğini tedavi amaçlı japon devlet politikası ürünü olduğunu bile düşündüm bir an.
    köşedeki çocuk parkının üstüne pembe pembe nurlar yağdığını görünce gece yarısına geliyor demedim koştum. sağlam ganimetle döndüm.
    şimdi takım ve renk seçme zamanı.
    şişli, beşiktaş ve tarihi yarımada içi bekle beni
    tanım: obezite tedavisi oyun
  • hakiki e-spor bu valla, 7 kilometre yürümüşüm lan.
  • iosta sık sık bağlanamama sorunu yaşayanlar kesin çözüm için tıklayınız.
  • ios için ;
    1-herhangi bir mail adresi alın ( appstoreda kayıtlı olmayan adreste olur )
    2-ayarlar->appstore - maile tıklayıp çıkış yapın.
    3-appstore app'ini açıp herhangi birşey indirin (tavla gibi).
    4-çıkan seçeneklerde yeni kimlik oluştura tıklayın.
    5-united state'i seçip ilerleyin herhangi bir amerika adresi bulun nette bolca var, telefon numarasını sallasanızda olur.
    6-yeni kimlikte kullandığınız maile gelen mail doğrulama mailini halledin.
    7-appstore'a girin otomatik amerika serverına atacak.
    8-oyunu indirin.
    9-oyuna giriş yaptıktan sonra bir kaç kere girip çıkın ( bende loading kısmında takılıyordu o yüzden )
    10-sıkıntı yoksa tekrar ayarlar->appstore kısmından normal kullandığınız kimliğe geçiş yapabilirsiniz oyunda sıkıntı olmuyor.
  • ios için nasıl indiriliyor bilgisi olan biri yeşillendirsin yahu. appstore da ben mi bulamıyorum anlamadım.
  • nasıl kuracağım yardım diyenlerden gına geldi yeter amk. 74 sayfa entry yazıldı şurada en az 10 sayfada sorunuzun cevabı var. epey küfür yiyorsunuz benden demesi.

"başlıkta ara" diye bi kısım var. iphone veya kurulum diye aratmanız yeterli olacaktır.
  • tavsiyemdir, sakın hırslanıp gym alıcam diye stardustları harcamayın ileride çok değerlenecek onlar.
hesabın var mı? giriş yap