• kendisi rus ırkının eşsiz * bir örneği.ufak çaplı reklamlarda rol alıyor.ytü de iktisat okumasına rağmen uzun süre geçmeden popüler olup dizi sektörüne atılacaktır.

(bkz: bazı kızların çok güzel olması)
  • --- spoiler ---

ateşler onu almasa princess shireen büyüyünce bu arkadaşa benzer bir şey olacaktı.
    rahat uyu şirin.

(bkz: kerry ingram)
    --- spoiler ---
  • hem türkçe hem rusça olmak üzere 2 farklı kanalda yayın yapan youtuber.
    hazır yaşlarımızda yakınken buraları okursan diye buraya bi evlilik teklifi bırakıyorum . bence bunu bi tartışalım (:
  • sanırım sözlükte kendisinden bir ben haberdar değilmişim. neyse ki youtube'da önerilenler kısmında rastladım, artık boş boş vlog izleyen güruha katılmış bulunuyorum.

bu arada bir 8-9 sene daha evlenmeyi düşünmüyorum, ama illa sözlükten birisiyle evlenecekse; o ben olmalıyım.

tanım: isminden ve cisminden anladığım kadarıyla rus asıllı güzellik.

günler sonra gelen edit: makyajsız halini pek beğenmediğim için evlenmekten vazgeçtim. kamuoyuna saygıyla duyurulur.
  • sanırsam kendisi çurka sever.
  • doğallıktan ölebilir. taksinin bile ön koltuğuna oturuyor. bana, tanısam "iyi kızdır ya" diyeceğim biri gibi geldi. ileride daha da ünlü olduğunda "önceden iyiydi de götü kalkmış :/" demeyiz umarım.

kendisi kuzenimi andırdığı için de bana sıcak gelmiş olabilir bilemedim.
  • kişiliği ve kendisi hakkında yorum yapmayacağım ama ytü yü yös ile kazanması ülkenin eğitimdeki haksızlık için güzel bir örnek
  • video başlıkları biraz hürriyet haber gibi, mesela başlıkta bir şey yazıyor ama başlık videonun sadece %10'un da yer anca buluyor. orada da yazdık 2-3 kişi beraber bunu ama biraz atarlandı sanki. eleştirileri dikkate almak lazım. sana gidip de saçını kırmızı yap demedik sonuçta. neyse, ben öyle vlog falan izlemem -yani pek kanal bilmem- ama genel olarak hoş çektikleri. başarılar diliyoruz.
  • youtube'da devamlı olarak önerilerde çıkan kızcağız. hayır, tamam çıktı; sağdan tıklayıp "bu kanalla ilgilenmiyorum" "bu kanal ilgimi çekmiyor" ne varsa tıklıyorum, yok yine çıkmaya devam ediyor. zorla izletecekler galiba.
hesabın var mı? giriş yap