• günümüzde moda olmuş davranış.

haber

polis gayet kibar ve peygamber sabrına sahipmiş tebrik ederim. ama bu tarz insanlar kibarlığı hak etmiyor.

polis ne ara bu kadar itibarsızlaştı...
  • ortamda ses ya da görüntü kaydedici bir cihaz olması durumunda doğuracağı sonuçlarla, ortamda ses ya da görüntü kaydedici bir cihaz olmaması durumunda doğuracağı sonuçlar apayrıdır.

memurların kameralar ve mikrofonlar önündeki sükunetlerine güvenen aldanır.
  • maskesi var. bir ara çenesinin altına indirmiş sonra tekrar burnunun üzerine çekmiş. ne var bunda? kendisi de söylüyor metro çıkışı nefes almak için indirdim diyor. kadın haklı.
    ayrıca çevrede sosyal mesafeye uyan kimse yok.
    tanım: evet,polis şov yapıyor.
    edit: köylülerden gelen bol küfürlü mesajlara yanıt.
    ankara kızılay meydanı ve çevresinde de adım başı polis var. bu polisler maskeyi yanlış takanları veya telefonla konuşurken çenesine indirenleri nazikçe uyarıyorlar ve maskenin kişi tarafından usulune uygun olarak kullanılmasını sağlıyorlar. kötü mü bu? aynı ülkenin polisi. ne kadar güzel bir yaklaşım değil mi? önemli olan olması gerekenin yapılmasını sağlamak.
  • yazar arkadaş "polis ne ara bu kadar itibarsızlaştı" demiş.

polis devleti olduk ya artık, şaşırmış tabii. polisin yaka paça, tekme tokat gözaltına almasını bekliyordu herhalde.
  • kadını haklı bulanları anlamıyorum . toplum içindeyse 2 dakika da olsa indiremez maskesini . o 2 dakikada virüs bulaşmayacak mı ? ha polisin yaptığı da ayrı bir saçmalık dört beş tane polis bir kadının peşinde takılmış arkadan geçenlerin maskeleri hep çenelerinde , mikrofon tutan elemanın maskesi burnunun altında onlara ceza yok .
  • ne ara itibarsızlaştı derken ??? doktor ne ara itibarsızlaştıysa, öğretmen ne ara itibarsızlaştıysa o ara itibarsızlaştı işte.
  • benim anlamadığım polis nasıl ceza kesiyor, polis sağlık memuru mu umumi hifsizahadan ceza kesiyor.

hic bir polis umumi hifsizahadan ceza kesemez, yazsa yazsa kabahatler kanunundan ceza yazar onuda kanıtlaması lazım.

polis burada yanlış yapmış masum bir vatandaşı sıkıştırmış. o kimligi gösterme mecburiyeti de o maddeye istinaden olsa bile zaruri ihtiyaç olması lazım kadın kanun kaçağı mi.

polis haksizdir.
  • atanamamış x-men figüranı kılıklı kadının kameraları görünce showun allahını yaptığı videodur.
  • sanki memurluğa yeni adım atmış birinin, ilk deneyimlerinin kameraya alınışı gibi gelen görüntülerdir.
    videonun sonunda görülen, ilk siftah'ımı da yaptım dercesine, ceza vermesi de cabası.
  • tanımadığın birine "başlarım senin şovuna" gibi bir cümle kurulması nasıl bir kalite yansımasıdır? karşındaki resmi görevli üstelik.
    görevini yerine getirmeye çalışan herkese saygı duyulmalı dedirten başlıktır.
hesabın var mı? giriş yap