• ethereum, monero gibi çeşitli alternatif coin'lerin alım satımını yapabileceğiniz bir market.
    bitcoin ile işlem yapmaya cesaret edemiyorsanız 30-40 usd ile oyun gibi takılmak için ideal.
  • arabirimi güzel ve kullanımı kolay bir market. usd yerine usdt kullanabilirsiniz.
  • kayıt olmaya çalıştığımda ;

connectıon error

sorry, we're unable to connect to the server at the moment.
    please try again in a few minutes.

ray ıd: 2b2c0a92c739278c
    error reference number: 522

hatası veren web sitesi
  • günümüzde popülaritesini gittikçe arttıran dijital para birimlerine ait alış ve satış işlemlerinin yapıldığı yabancı bir dijital para borsası.
  • ufak tefekten başladığım ve trollbox unu keyifle takip ettiğim crypto para ticaret platformu. tüyolaşmak isteyenler yeşillendirsin lütfen.

edit : şu ara çok sıkıntılı. hem çeşitli ibnelikler yapıyor hem de yoğun ddos var diyor. ben polodan çıkıp bittrexe geçtim. polo kadar büyük ve hızlı değil ama en azından sıkıntısız. size şuraya gidin diye bir tavsiyede bulunamıyorum maalesef, bu piyasa çok karışık :)
  • son zamanlarda yogun bicimde ddos saldirisi alan coin borsasidir.
  • yalnızca ddos değil yeni ve başka komplike saldırılar da aldığını iddia eden, internetin en büyük hacimli, abd menşeili crypto borsası. şu sıralar tek çalışan yeri trollbox ile ağlatmaktadır.
  • koyduğumu kısa sürede iki katına çıkartmama yardım eden borsa sitesi. severiz kendisini.
  • buraya nasıl para yatıracağız biri bi açıklasa...
  • gayet kullanışlı, basit bir yapısı var. bazı coinler için bittrex'e de göz attım ama çok karmaşık geldi.

şimdi link veremiyorum, youtube'da alp ışık adında ki arkadaşın çok güzel şekilde anlattığı içerik videosu da var poloniex'in.

öğrenme amaçlı 35 döleer ile girdim, al sat yapıyorum ama murphy kanunları gereği hangi coini alsam düşüşe geçiyor :) sayesinde bollinger bandı, formasyon, pump/dump falan baya bi terimi de öğrendik.

çoğu kişinin de dediği gibi taktik maktik yok bam bam bam.
hesabın var mı? giriş yap