• polonya'da kadının terk ettiği sevgilisi, kadının yeni sevgilisini öldürdükten sonra intihar ediyor.
    dramatik bir olay.

twitter linki
  • bu işin ırkı falan yok bu insanlar çok ağır obsesif hastalar. tahmin edin kadını neden öldürmedi?
  • demek ki polonya gibi medeni sayılan ülkelerde de insanlar cinnet geçirebiliyorlarmış.
    hadi yine bir espri yapalım, araştırılsın kesin dedelerinden bir tanesi türk çıkar.

t; yerde yatan ve muhtemelen kendisinin vurduğu adama bir el daha ateş ettikten sonra kendisini vuran birisinin videosu. blur yoktur dayanamayacaklar izlemesin.
  • kendi yaptığınız putlara taparsanız böyle sonuçlar ortaya çıkabilir. allah muhafaza ruhlardaki boşlukların manzarası, çok üzücü.
  • --- spoiler ---

ne izledim lan ben!
    --- spoiler ---

türkiye’de olsa o aşk üçgeninden sağ kalan çıkmazdı. ya da belki sadece kadın vurulur, iki erkek bara gider iki tek atardı.

edit: niye eksiliyorsunuz olm! yalan mı, kadın cinayetlerinde bir dünya markası değil miyiz?
  • ülkemizdeki benzer vakalarda en önce kadın ölür. burada bir kadın kalmış.
  • noluyo lan? nasıl bir aptal yuvası oldu burası? başlığın en beğenilen entry'si şu; #154849845

kadın orospuymus katil de özünde iyiymiş. vay amk tahlil yeteneğine gel. bunları anladığı videoda herifin teki halihazırda muhtemelen öldürmüş olduğu yerdeki adama sıkıyor kadın ölmüş adamı dahi korumak için kurşunların önüne atlıyor.

gerizekalı sürüsü.

edit: https://eksisozluk1923.com/img/0d4f1xtz
  • travma sonrası yapılan hareket
    üçüne de ayrı ayrı üzüldüm
    bilip bilmeden kınamayın siz de, kimbilir neler oldu
  • katilin iyi olduğunun iddia edildiği, suçu öven entrylerin olduğu,iğrenç sözler ifade edilen başlık.
    bu ekşi sözlük yazar alımlarında ne tipleri aldığına dikkat etmiyor galiba.
    (bkz: #154849845)
    ekşi sözlük toplumun direkt şahsını ifade eder hale geldi. burada eskiden biraz daha kültürlü bir ortam vardı, şimdi iğrenç kekolardan geçilmiyor. böyle iğrenç yorumlar/entryler okuyacaksak biz ayrılalım, zorunda değiliz çünkü.
  • mal oğlu mal.
    öküz oğlu öküz.
    değer mi hiç.
hesabın var mı? giriş yap