• sonlara doğru içinden kıl çıktı gerekçesiyle yenisini isteyip, iki tane yenilecek tatlı.
  • yeni nesil mucevher kutusu. kanli elmaslari satmak icin nasil susleyeceklerini sasirmis yapimci firmalarin yeni oyunu
  • 6 porsiyonu bir sehrazat fiyatina gelen tatli*.
  • "5 gram yenilebilir 23 ayar altın"

(bkz: kusuratli sayi vereyim de salladigim anlasilmasin)
    (bkz: internethaber)
  • yenilebilir altınla çevrelenmiş bir kadeh içinde servis yapılan bu tatlının dibinde de 1 karat elmasla süslü 18 karatlık altın bilezik* yeralıyormuş, yani aslında adamlar bileziği tatlıya bulayıp 25bin dolara kakalıyorlar, müthiş parlak bir zeka ürünü* satan firma için.

ha bir de bu tatlı, kilosu yaklaşık 5 bin dolara satılan bir trüf ile sunuluyormuş ki trüf ne öğrenmek lazım tabii..
  • dibine eşşek kadar taşlı bilezik koymuşlar, sonra da vay efendim "dünyanın en pahallı tatlısı"

ben de kaşıkçı elmasına krem şanti sıkayım o zaman yeni yeni rekorlara koşayım...
  • sanirim daha 4-5 yil once burj al arab'in kafesinde satilan, yenilebilir altin icerdigi icin fiyati da spot piyasadaki gunluk altin fiyati dogrultusunda belirlenen tatlinin daha da bi altinli daha da bi elmasli varyasonu olsa gerek.

bildigim kadariyla ebleh haber sitelerinin magazin koselerine belirli araliklarla konu olan bu tip xxxbin dolarlik tatlilarin en temel varlik nedeni "bok gibi sictigim paramin bes bolu ikisiyle benden yirmi yas genc metresime okuz tirnagi kadar elmas aldim. egzantrik bir sekilde ikram edeyim de ilerde torunlara anlatsin bari" diye dusunen kalin amcalardir.
  • eğer onun satıldığı restoranda çalışıyosanız en yapılası davranış üstüne azıcık işemektir(bkz: fight club)
  • "orjinal ismi çift 'r' ile yazılan tatlıda 5 gram, yenilebilir 23 ayar altın bulunuyor."

şimdi haberin metninde böyle bir ifade var. hemen 4. paragrafın başinda. dusununce orjinali çift "r" ile yazilan başka bir şey daha geldi degil mi akliniza.

umarım anlatabildim bu tatlinin en önemli özelligini...
hesabın var mı? giriş yap