• yabancıların istimna* eylemi amacına ulaştıktan sonra er kişisinin hissettiği dinginiliği, bilişsel berraklığı, saniyeler önce kullanılmakta olan materyale yabancılaşma hatta ondan iğrenme halini açıklamak için kullandığı tabir.

internet aleminde özellikle son zamanlarda popüler olmuş bu tabirin sözlükte geyiği yıllar önce farklı şekillerde yapılmış:

(bkz: boşaldıktan sonra gelen pişmanlık hissi)
    (bkz: boşaldıktan sonra pişman olmak)
    (bkz: boşaldıktan sonra gelen boşluk duygusu)
    ayrıca cem yılmazdan: (bkz: ben o ayvalık'taki yazlığı satıcam)
  • orgazm sonrası anında zihnin berraklaşması, bi' erkeğin kafasının en sağlıklı çalıştığı an olduğu iddia edilir.

post ejeculation syndrome ile karıştırılmaması gerekir
  • bir de bunun (bkz: post nut regret) hali vardır ki "ne yaptım ben allah'ım" dedirtir *
  • bireyin boşaldıktan sonra çok daha açık ve net düşünebildiği duygu durumu. bir bilinç açılması adeta. derler ki bir kişiye açılmadan önce bir kere asılmalı** ki duyulan ilginin gerçek olup olmadığı anlaşılsın. gerçekten işe yarar.

ayrıca iş bittikten sonra bütün sekmelerin kapatılıp yapılan eylemden, videodaki modelden iğrenme de post nut clarity kapsamındadır.
  • matthew mcconaughey’in (bkz: the wolf of wall street) filminde leonardo di caprio’ya paranın kurdu olma yolunda wall street’teki en önemli kural olarak tembihlediği teknik.

(bkz: jerk off)
  • şurada matthew perry'nin akıcı bir şekilde anlattığı hikayesinde de görülebilecek tabir.
  • “directly after copulation, the devil’s laughter is heard.” – arthur schopenhauer
  • bosaldiktan sonra gelen aydinlanmadir. aslinda kizin dusundugunuz kadar da guzel olmadigini fark edersiniz. memelerinin o kadar da lezzetli olmadigini, kalcalarinin yamuk oldugunu, dislerinin carpik, saclarinin yagli oldugunu falan.

herseyi bir kamera kadar temiz gorursunuz.
  • bilim adamları bu konuya niye daha fazla mesai harcamıyor anlamıyorum.

abi erkekler için bundan daha etkin bi sakinleştirici, kafa boşaltıcı, zihin berraklaştıran bi olay yok, yok, yok…

bunun sebebini araştırıp, kimyasalını bulsak, hap şeklinde günlük olarak alsak varya, dünyada hiç bir sorun kalmaz.

erkekler arasındaki tüm kavgalar, savaşlar, tartışmalar yeteri kadar boşalmamanın dış dünyaya yansıması.
  • ben beethoven, shakespeare gibi sanatcilarin istikrarli bir sekilde bu clarity'e sahip olduklarini dusunuyorum. yani onlari siradan insanlardan ayiran sey, bu post nut clartiy'e sahip olmak icin masturbasyon yapmalari gerekmiyor olmasi. adamlarda bir sekilde (dogustan/genetik/beslenme/cevresel vs. vs.) var bu bilinc duzeyi.
hesabın var mı? giriş yap