• türkçe yazmayı bilmeyen türkçü.

biraz gerizekalı biri.
  • esas cahil kendisi olabilir

mesaj gönderilebilseydi keşke :(
  • (bkz: engelle)
  • ahahaha mesaj alımını kapatan yazar. özelden sövüyor ama mesaj kabul etmiyor. ezik ergen velet.
  • inciden transfer olduğu bariz belli olan ergen kırması bir "yazarımsı." kıvançla (bkz: engelle)dim.
  • bok. hani şu lağımda bulunan insan dışkısı var ya, o işte
  • mesaj almaya götü yemeyen bir zavallı. mesajlaşmaya aç kendini de yazışalım dostum. delikanlı olmak bu kadar mı zor?
  • zeka seviyesi biraz daha yüksek sanıyordum ama maalesef ıq seviyesi 50'nin de altında. bana özelden mesaj atıp "söyle lan yavşak" demiş. gerizekalı adam mesajın kapalı sana nasıl cevap vereyim? bunu bile düşünemeyecek kadar zavallı bir organizmasın. aç hesabını mesajlara da görelim ne kadar delikanlı olduğunu.
  • (#64707485) entarisinde görüldüğü üzere düşünce algoritması, eğer bir kişi/kurum/olgu eleştriliyorsa onun anti tezinin taşakları yalanıyordur.

görüldüğü üzere insanlara ezik derken alt metini okumak laızm bunlar zeki insan işi. aklınca; o taşaklarını yaladığınız avrupalılar ile iş yapmasam, tanışmasam vs vs. yani diyor ki sizin hayran hayran baktığınız avrupalar ile tanışım ben.

yani adamın hayattaki en büyük başarısı avrupalı denilen insanlar ile iş yapmak, tanış olmak. ve bunu o kadar mühim bir şey sanıyor ki kendinden başka kimse tanıyamaz, iş yapamaz zaten yapmış olsa, tanımış olsa böyle konuşamaz.

dünyanın global bir köy olduğu geyiği çıkalı çok oldu, ama olsun sen 1 kanuni 2. hani demiş ya ebn şu şu şu şuyum sen ki fransa ilinin subaşısısın amk bre gavur diye.
  • kof milliyetçilerden. belgrad dan selamlar lan rahatsız. *

sana antipsikotik yazıyorum. bunları kullanırsan tedavin sonuç verir. aksi takdirde sinirden kendini zikebülürsün.

not: sosyal medya teröristi lililili.
hesabın var mı? giriş yap