şükela:  tümü | bugün
  • aralarında bulunmaktan mutluluk duyduğum insan topluluğudur.bir dönemler cs:go ya bir bakmıştım.ee haliyle 1.3 ve 1.6 oynamış efsane nesillerin oynamaması ayıp olurdu.onun haricinde kendimi hep aynı şeyleri yaptığımız rekabetçi tarzı oyunlardan uzak tuttum.sadece bunlardan bir tanesini oynayıp kendisine gamer diyen insanlar var. halbuki oyun dediğin witcher gibi skyrim gibi metro serisi gibi olmalıdır.gerçek oyuncu bu değil.popüler kültürde yer edinip twitch yayıncıların para kazanma kaynağıdır bu oyunlar.ee tabi insanlar bu oyunlara ilgi gösterdikçe senaryo odaklı oyunların sayısı gün geçtikçe azalmaktadır gelin buna bir dur diyelim.*
  • fps özürlüdür. evet bende onlardan biriyim. hiç oynamıyorum bu oyunları çünkü beceremiyorum. sürekli headshot yiyip millete malzeme olmaktan bıktım.
    en son cs oynadığımda bir el bombası atmıştım. önümdeki adamın kafasından sekip gelip beni öldürdü. şimdi nasıl oynayım ben bu oyunu?
    pubg fortnite desen karşı karşıya gelince direkt ölüyorum. resmen easy kill oluyorum adamlara.

en güzeli single güzel hikayeli oyunlar.
  • benimdir,iyi insandır,zamanın kıymetini bilir,top oynar,bisiklet sürer,denize girer.