1033 entry daha
  • fornite ve pubg oynayanlara soverdim ama mobile versiyonu fena sardi 4 kisi squad olarak . ama oyunun en buyuk sorunu cok fazla bot var 100 gercek oyuncu tamamen yalan en az 50 tane bot oldugunu dusunuyorum her oyun. ligin dusuk ondan bot goloyo bolodor ile hic gelmeyin crown.
  • biraz önce airdrop başında "aşkım awp'yi versene" diye tartışan iki sevgilinin olduğu takıma düştüm. o ara saldırı yedik ve vuruldular ve kurtarmadım diye bana sövüyorlar. airdrop lan orası alıp kaçacaksın başından, sizin oynayacağınız oyunu diyorum.
  • bana hayat dersi vermiş oyun. şöyle ki yaralı olarak kurtardığım takım arkadaşım beni molotof ile öldürüp üstümde başımda ne varsa aldı.
    (bkz: acıma yetime döner koyar götüne)

edit:imla
  • buglardan ve hilecilerden oynanamayan oyun. 3 sezondur oynuyorum artik boku cikti ve zevk vermemeye basladi.

basima gelen sacmaliklar.

level 3 setle elimde awm var 4 kisilik grubu uzaktan takip ediyorum 8x le level3 kaskli birine heads hot attim dustu arkadasi kaldirdi. tekrar kalkti tekrar head shot attim yine olmedi. arkadasi bana farkli bi silahla headshot atti ben oldum kaskim level 3 olmasina ragmen.

oda kapisinda herifi pompaliyla bekliyorum adamda ar var level 2 kask yelegim var adam geldi pompaliyla yapistirdim dusmedi bile uzeri level 1 ben 3 mermide oldum.

oyunu en low ayarda oynarsaniz uzaktaki nesneler wallhack gibi seffaf gozukuyor hangi binada adam var nerede saklaniyor binalar grafik olarak yuklenmedigi icin net gozukuyor.

birini gormek mobilde imkansiza yakin. zaten ekran 4 cm amk.

mermilerin mesafeye gore yon degistirmesi mobil oyun icin fazla gercekci oynanabilirligin amina koyuyor. pcde tamam da mobil oyun bu. hareketli hedefi vurabilmek asiri yetenek istiyor.

birini vurmak asiri zor ama vurulmak asiri kolay ve bu sadece bende degil sordugum tum arkadaslarimda boyle. adama 1 sarjor mermi bosaltiyorsun dusmuyor. adam sana osuruyor headshot.

drop ratiolarin her gecen gun boku cikiyor. icerisinde sadece enerji icecegi cikan 2 katli evler var. haritalar hayvan buyuk olmasina ragmen arac sayilari cok yetersiz. yarim saatlik oyunda uzaga atladiysan 15 dakkasi kosarak geciyor bu da oyuncuyu bezdiriyor araba yok amk.

olm su botlari ayarlayin lan, bos arazide kosuyorum gectigim yerden 5 saniye sonra arkama bot atmis adam ates ediyor bu ne amk. bot iki mermide olurken gercek adama iki mermi sikip tutturunca adamin enerjisi bile gitmiyor.

bunlar bos seyler de degil beni baymaya basladi artik bu oyuna para veriyor olsam ki veren sayisi hic az degil sinirden kafayi yerdim heralde.

tier crown 3.
  • vantokkern (v ve t büyük harf )ekleyin arkadaşlar arada oynuyorum sohbet muhabbet takılırız. benden önce ölürseniz intikamınızı alırım :)
  • emulator olarak tencent in kendi emülatörünü kullanın. bluestack de oyun iyi çalışmıyor maalesef.
  • pubg bir yaşam felsefesidir arkadaşının hain olup olmadığını anlarsın. sen ona ilkyardım kiti bırakırsın o senin öldürdüğün birinin erzağına senden önce koşar sonra dersin ki vay be hain insanların ne olduğunu anlamak için güzel bi oyun
1371 entry daha
hesabın var mı? giriş yap