• çok başarılı bir mobil oyun. dikkat bağımlılık yapabilir.
  • squad moduna girip arabayı kaptığı gibi tek başına beyaz bölgeye ilerleyen pezevengi oyunun ilerleyen dakikalarında ezip öldürdüm, pişman değilim.
  • bronze lig seviyesinde botların olduğunu farkettikten sonra çöken hüzne rağmen gayet eğlenceli ve telefon seviyesi için çok ileride bir oyundur. androide fortnite geldiğinde karşılaştırmalı inceleme yapma şansımız olur umarım.
  • iphone 6 telefonumda bayağı bir ısınmaya neden olduğu için sildiğim oyun.
  • indirdim, oynayamadım. telefonda sanırım sorun, zira kendisi 316666 yaşında falan bir note3.
  • dikkat bağımlılık yapabilir! günde en az 4 saatimi alan oyun, işsizliğin de etkisi var tabiî.
  • duo modunu manitanızla oynayın. xiaomi mi5 te game booster modu ile kasmadan rahatça oynanabiliyor.
  • fena sardığım bir oyun ama geliştirilebilir sanki. daha bi vurdulu kırdılı olsa kötü olmazdı.
  • xiaomi mi a1 telefonum ile çatır çatır oynadığım güzel oyun. fikir güzel, oyun güzel. running man'i andırıyor. filmini ya da gerçekten böyle bir yarışmasını yapsalar çok tutar diyor, köşeme çekiliyorum.

edit: kulaklık ile oynamanızı tavsiye ederim. güzel adrenalin yapıyor. yalnız ölmeden evvel sürünüyoruz ya buradan bir kurtuluş var mı acep? yeşillendirirseniz sevinirim. bir da bana saldıran olursa hemen tam siper yapıyorum, heyecanlı oluyor.
  • sanırım xiaomi telefonlarında default gelen oyun. yada bu telefona sahip olanların bu oyunu oynama taahüdü var. başlık altında yazılanların başka açıklaması olamaz.
hesabın var mı? giriş yap