• dün kullandığım blemish balmını yani "bb cream" diye geçen ürününü beğendiğim marka. ürünün amacı yüzde renk bütünlüğü sağlamak, fondötenden hoşlanmayan bünyeler için ideal. watsonslarda bulursunuz.
  • bb cream bulgarian rose adlı ürününün ebatları yaklaşık bir seyahat boy diş macunu civarında.yarısından fazlası hava.normalde tum bb kremler küçük oluyor ama bunun testerımsı şekli çok sinir bozucu.
  • cc cream'i başarılı marka.
  • bulgarian rose isimli bb cream'i piyasadaki uygun fiyatlı muadillerine oranla (garnier, maybelline, loreal vs) daha iyi kapatıcılığa sahip. bb krem, kapatıcı ya da fondöten alacağım zaman bileğimdeki yanık lekesi üzerinde test ederek alıyorum. bunu denediğimde ise yanık izimi %80 kamufle ettiğini gördüm. fakat bana biraz ağır yapılı gibi geldi. bugün hazır indirim varken alayım dedim ama sonra vazgeçtim. yine de aklımda bir ara almayı düşünüyorum.

cc cream'i ise kötü bence. ıvory kalmadığı için natural testerını denedim ama bir hayli koyu geldi. ayrıca içerisinde sim barındırıyor. 3 saat oldu deneyeli bileğim hala pırıl pırıl. bu açıdan kendisini gündelik kullanım için uygun görmedim.
  • bb kremi piyasadaki en iyilerden biridir. hatta en iyisidir. clinique feyz alsın biraz.
  • bulgarian rose bb krem gibi bir güzelliği içinde barındıran marka. bu bb krem spf42 güneş koruma faktörü içeriyor. ilk sürüldüğünde biraz grimsi duruyor sonra ciltle bütünleşiyor, kapatıcılığı bence oldukça tatmin edici.. bu arada beyaz tenli olduğumu ekleyeyim, esmerler için zira tam bir hayal kırıklığı olabilir.
  • bugün ilk kez tonerini denediğim marka, bence gayet başarılı. daha önce kullandığım ürünlere nazaran cildimi hem daha iyi temizledi ve hem de hem de kurutmadı.
  • bir kaç kez bb kremini deneyip çok memnun kaldığım marka.
    başka herhangi bir ürününü kullanmadım ama iyi izlenim bıraktı bende, zaten bir kaç makyaj blogunda kore üretim cilt ürünlerinin piyasanın en başarılı ürünleri olduğunu okumuştum. fondoten vb kullanmıyorum o yüzden pek de bilmiyorum açıkçası ama belki haklılardır.
  • yüz ve vücut için olan güneş kremi ve beyaz tüplü olan göz kremi fiyat performans açısından başarılı olan marka.
hesabın var mı? giriş yap