şükela:  tümü | bugün soru sor
  • fantastik grup migos'un üyelerinden birisi.
  • yaptığı her featuring listeye giren 1/3 migos.
  • şarkıların modunu bozup duran bi herif.
  • autotune denen naneyi t-pain i saymaz isek travis scott ile birlikte en iyi kullanan rapper-trapper.
    adlib'leri ve harmonizing'i falan beni bitiriyor nası ses mühendisleriyleçalışıyorsunuz siz yahu.

eskiden çok tizdi sesi bazı yerlerde kulak skiyordu afedersiniz ama şimdi ayar çekmiş metro* heralde daha tok güzel bi ses çıkıyor bu halini bozmazlar inş.
  • dünyanın en güzel sesine sahip efsane sanatçı. evet bu bir sanat.
  • adına sayfalarda methiye dizebileceğim migos grubu lideri rapper. bazı şarkıları sırf onun verse’ü için dinliyorum diyebilirim. en boktan şarkıyı bile tek bir verse ile mükemmel hale getirebiliyor (bkz: big sean - sacrifices ft. migos) autotune kullansa bile yerinde kullanıyor. acayip de tutuluyor şimdiden lebron james ile kanki olmuş
  • madonna düeti harika olmuştur.
  • madonna ile olan düetine bakayım dedim ama cardi b denilen embesil karının o parçaya da salça olduğunu gördüm...

kadın hangi müzik türü, hangi parça olursa olsun gidiyor bütün düetlere salça oluyor yahu...

neyse. abd'nin cankan'ı olan migos grubunun bir üyesi bu arkadaş. gayret ettim dinlemeye ama malesef olmuyor...
  • pop dinleyen herkesin aslında dinlediği ama bilmediği şarkıcı kardeşimizdir, çoğu hit şarkıda 2. adam rolündedir. bubble gum'ı beğendim klibi de enteresan olmuş. başında bir gora esintisi var. her an bir pilakumat çıkabilir hissi uyandırıyor swh*
  • lose it şarkısı hayvan gibi iyi olan şarkıcı