• oldukça güzel çizgileri ve tasarımları olan, kalitesini kumaş seçimi ve dikişleriyle belli eden bir markadır. çalışanlarından duyduğum kadarıyla tasarımları arzu kaprol e aittir. fiyatları aynı gruptan olan network e göre oldukça pahalı olsa da indirimlerinde makul rakamlarda ürünler bulmak mümkündür. yalnız anladığım kadarıyla bir telaffuz sorunu var, mağaza çalışan ve sahiplerinden bir kısmı ke diye okurken kimisi kö demektedir. markaya ismini koyarken fransızcadan mı yoksa ispanyolcadan mı aldıklarını bilmiyorum ama telaffuza ortak bir karar verseler iyi olacak.
  • tasarımcısını değiştirmiş diye bir şey kulağıma çalındı. eğer öyleyse gerçekten üzüleceğim çünkü ilk defa buradan alış veriş yapabileceğim bi işim olmak üzere. network ve fabrika ile birlikte que'den kıyafet almayı gerektirecek işe gir ve adamlar arzu kaprol'ü değiştirsin. yarın gidip bakacağım, o eski halinden eser kalmamışsa lanetlerimi hazırladım, bekliyorum.
  • fransızcada, türkçe karşılığı en temel anlamıyla ''ne''dir. birçok kullanımı vardır.
  • network ve fabrika gibi markaları da çatısı altında bulunduran ay marka'nın daha çok gençlere hitap eden ve tasarım ürünleri üreten markası. ürünleri sıradışı ve pahalıdır, indirimdeki ürünleri normal fiyatlara satın alınabilir.

ayrıca ürünlerin çoğu ya yakanın arka tarafındaki siyah deri şeritten ya da yine değişik bir yere iliştirilmiş siyah şerit ve desenlerden "que" olduğunu bir şekilde belli eder.
    bu özellikleriyle "pokemon: the first movie"de mewtwo'nun klonladığı ve gerçeklerinden kimi yerlerindeki koyu renk izler sayesinde ayırt edilebilen pokemonlara benzerler.
  • boyner grup'a ait bir markadır. "özgün" kıyafetleri olduğu söylenir.
  • fransızca da bağlac
  • kendini lacoste sanan, lüzumsuz pahalı marka. boyner grubu markalarını seviyorum ama bunun ayarı bozuk.

https://www.network.com.tr/…i-yaka-kazak_66523_1206

bu ne yahu? geçen mağazada görmüştüm, 200 liraydı ki o indirimli hâliymiş, dedim herhâlde yarısı kaşmir yarısı yün ondan böyle. az önce baktım ki kaşmiri yünü bırak pamuk bile yok içinde, rezalet.

massimo dutti

mango

ikisi de tamamen yün ve daha ucuz. que'yü düşünmeye davet ediyorum.
  • ks. guatemala ketzali*. (1 que = 100 sentavos)
  • ispanyolcada bir bağlaçtır.
    el örnek pek bi complicado: el hombre que no tiene alma (ruhu olmayan adam)
  • network mağazalarında bulabileceğiniz modern ve şık tasarımlara sahip marka. fiyatlar pahalıdır ama mal iyidir.

kiyu diye okunur.
hesabın var mı? giriş yap