• sahra durumevi nin hemen yaninda acilan sandvicci. acilali 3 gun oldu 3 aksamdir evde yemek yemiyorum. biftekliyi seviyorum. yarismaci arkadaslara basarilar dilerim.

quiznos acibadem
    acibadem cad. no. 110
    tel: 0216 545 65 30
  • steakhouse beef dip adinda nefis bir sandvicleri vardir.
  • nefis sandviclere sahip bir restoran, denedim daha iyisini bulamadim.
  • kendime not:
    cevahirdeki şubeleinin numarası: 0212 380 12 21
  • --- spoiler ---

abd'de yaşamaya başladıktan sonra çıtır çıtır türk ekmeğine hasret kalan genç dimağlar, aşağıda linki bulunan "ekmekten çorba kasesi"ni keşfedince deliye döndüler. gençlerin quiznos'ta bulunan bütün ekmekleri bir torbaya doldurarak kaçtıkları, dükkandan koşarek uzaklaşırken "yarın geri gelicez! saat 5'e kadar bu ekmekleri sıcak sıcak, çıtır çıtır hazırlanmış bulmazsak hepiniz ölüsünüz" diye bağırdıkları iddia edildi. polis hala delirmiş gençleri arıyor. evet.

http://www.quiznos.com/menu/breadbowls.asp

--- spoiler ---
  • türkiye'deki şubeleri kapandıktan sonra zaman zaman bu sandviççinin internet sitesine girip avrupa'da yeni lokasyon eklenmiş mi diye bakıyorum, tut ki almanya'ya falan şube açsalar atlayıp gidesim gelecek.
    ekmekleri ve sosları gerçekten lezizdi, bir kaç ay boyunca her gün tüketmiştim.
  • uzun süre önce iflas bildiriminde bulunmuş olan sandviç zinciri. dünya çapında şubelerinin kapanmasının nedeni de sanırsam budur. kişisel görüşüm pek çok ürününün subway'den lezzet olarak daha iyi olduğu yönünde, ancak sanırım fiyatlarının bir miktar daha yüksek olmasından ötürü yaşadığım şehirdeki şubeleri subway'in %20'si kadar bile dolmuyordu.
  • levent subesinin el degistirmis oldugunu bugun itinayla ogrendik. caner ve tulin'den caner'i transfer etmisler basina. musterisini bi dovmedigi kaldi, corbalari begenmedigimizi ve ustune de brosurdekilerden son derece alakasiz sandvicler (biftekler cig, dolaptan cikmis, tuhaf bi salcamsi sos ve peynir, bacak kalinliginda ekmegin arasinda, evet sadece bu kadar) gelince yuzlerimizdeki hayretleri gorunce.

giden paraya mi, zamana mi yoksa boyle bi "herif"le kavga etmeye ramak kalmasina mi sasirayim, bilemedim.
  • izmir'de de iki şube açan sandviç şeysi. biri çiğli kipa'da diğeri ise ne güzeldir ki alsancakta. fiyatları ucuz değil ama doyurucu ve lezzetli menüleri var. sandviçlerin boyunu da santim ile belirlemesi ilginç olmuş. 20 santim, 11.5 santim şeklinde...
  • amerika'daki subelerinde sandvic'lerin bir paravanin arkasinda hazirlandigi, musterilere sorulmadan aci, tatli her turlu sosun eklendigi, bazen enteresan lezzetler sunmasina ragmen subway'in yerine gecemeyen sandvicci.
hesabın var mı? giriş yap