• levent tüzemen tarafınca müjdelenen doğa olayı... e hayırlı olsun o zaman ne diyek!

https://twitter.com/…_evi/status/610161355111403520
  • hayallerde yaşıyor bazı çocuklar, robert pires gibi olmasın asdfgh.

olmayacak transfer, beyoğlu çocukları umutlanmasın.
  • f.ck you yazıyor sandım ilk başta. mali sebeplerden mümkün olabileceğini pek düşünmediğim transfer.

not:gs
  • yıllık kazancı 12 milyon euro.sizce gelir mi? daha doğrusu gs yönetimi getirebilir mi? en daha doğrusu türkiye liginden her hangi bir takim getirebilir mi? ultra en daha doğrusu türkiye liginden 3 5 takım birleşse getirebilir mi?
    net kazanç
  • adamın kulübüyle 2020'ye kadar muazzam bir sözleşmesi var. küme düşmeme mücadelesi veren monaco'da kaliteli az futbolcudan biri. bonservis veya kira ücreti almasa bile monaco, falcao'nun maaşının büyük bölümünü karşılaması gerekiyor.

monaco hayırseverliğe mi başladı. hazır eli değmişken stoper glik'i falan da hediye etsin.

geçiniz
  • böyle bir ihtimal yok.

not: gs
  • galatasaray taraftarını kandıranların ortaya attığı transfer yalanıdır ve asla gerçekleşmeyecektir.
  • ya cidden merak ettiğimden soruyorum, anlamadım çünkü. neden gs direk çömdü adamın üstüne. belki gs-bjk’ye falan gelicek adam. net bir ibare yokki
  • falcao müthiş yetenek, sadece forması bile sahada erenden daha fazla katkı sağlar. ama fazla para alıyor diye gönderilen gomis, yine maaşı nedeniyle gönderilmesi ara sıra gündeme gelen feghouli'den daha mı? ucuza oynayacak...
  • transfermarkt terk arkadaş; 12 milyon yazan yıllık ücreti değil bonservisi fyi
hesabın var mı? giriş yap