şükela:  tümü | bugün
  • geçenlerde radyo dinlerken dikkatimi çeken durum.

sene olmuş 2014 ama hala insanlar radyoda istek şarkı yapıyorlar. garip geldi amk.

eskiden çok keyifliydi harbiden ama yokluktan mecburen yapılan bir eylemdi. hatta arkadaşlara sevgililere falan gönderilirdi bu şarkılar, anlamlıydı.. şimdiki istekler çok yapmacık aga yapmayın amk
  • hala vardır. aracımda uzak yol kaptanı olduğum için (bkz: beylikdüzü) (bkz: kadıköy) sürekli radyo dinliyorum. geçenlerde hangi radyo hatırlamıyorum biri bağlandı aynen bu isteği yaptı gülmekten kaza yapacaktım.

ulan donsuz muharrem, senin ve arkadaşlarının ne namussuz olduğunu ispatlamadan sizin peşinizi bırakacağımı gerçekten düşündünüz mü ikiyüzlü yalancılar?sizin hiç mi allahtan korkunuz yok, bizim yerimiz yurdumuz mahallemiz belli elbet bir gün karşılaşırız. sizin gibi mahallesinden haberi olmayan donsuzlara hatırlatırım, hesabını ödeyeceksiniz ulan it, beton temel'in ayrıca selamı var. görüşüz bakalım. sıradaki şarkı da sana gelsin p....venk

sıradaki şarkı da şuyduyaptığıyla söylediği nedense farklı
  • genelde ikamet edilen ilcenin sesi radyosu olarak adlandirilan radyolardan istek yapan nesildir.
  • ayrıca istek şarkısı çaldığında kayıt yapmıştır.

yıllar önce yine böyle bir ramazan vakti kulağımda kulaklıkla köy serinliğinde çardakta uzanırken gece saat 2 gibi o zamanlar dinlediğim bir radyo kanalının facebook duvarından bir istek yapmıştım.

saat 3 gibi de "şimdi de aknykc'nin isteği üzerine cem adrian'dan yalnızlık parçasını çalalım, tüm yalnızlara gelsin demiş kendisi" demişti sunucu, sevinmiştim.