• layne oyle yanik "did she call my name?" diye sorar ki bogaziniza birsey dugumlenir, sorunun cevabini hic duymazsiniz, ama o muhtemelen cevabi biliyordur, konuyu daha fazla ustelemez, baska birseyden bahsederek dagitmaya calisir. "i think it's gonna rain when i die". konu dagilir mi bilmem ama siz coktan dagilmissinizdir...
  • yağmur yağınca her zaman aklıma gelen şarkıdır. şimdi de nickim olmuştur.
  • yağmur yağarken dinlemesi en keyifli şarkılardan.

diğer bir şarkı için:

(bkz: have you ever seen the rain)
  • her ne kadar imzaladığı evrakta "topçu asteğmen" yazsa da isminin altında, 28 kasım 2014'ten itibaren tamamen rütbeyi takacaktır.

yarın kara kuvvetleri mensubu makina mühendisi olarak kura çekecek. 36 seçenek arasında uludere'ye kadar yolu var.

özleyenlere bizzat duyurudur, görüşmek üzere!
  • layne'in bu sarkidaki aci tahmini tutmustur.
    http://www.wunderground.com/…te=na&req_statename=na
  • çok çılgın bir araştırmacı vs. olabilecekken tüm ilgisini formula 1'e, arabalara falan verdiğinden şu an hakkari'de bir yerde bir yandan nöbet tutup bir yandan minardi'nin ralli arabası, pascal wehrlein'in mercedes merdivenlerinde yükselişi gibi şeylerle uğraşıyor.

tüm bencilliğimle diyorum ki böylesi daha iyi olmuş. biz onu bu haliyle seviyoruz.
  • adam gibi adamdır.
  • geçmiş doğum gününü*kutlamak istediğim, hem askerde hem de burada badim olan, kendisini tanıyor olmaktan büyük keyif ve mutluluk duyduğum yazar. yeni yaşında da bizi formula 1 konusunda bol bol aydınlatmasını diliyoruz.
  • hakkinda iki soylenti bulunan sarki. birincisine gore sarkidaki "she" olum melegini temsil ediyor ve layne burada vaktim geldi mi diye soruyor. ikinci soylentiye gore ise sarkinin ana fikri pismanlik, "it's gonna rain when i die" diyerek de bunun altini ciziyor. buna gore sarkinin sozlerini o zamanlar sevgilisi olan demri parrott'a yapmis oldugu bir hata uzerine yazmis. demri 96'da uyusturucuya bagli kalp rahatsizliklari sebebiyle oluyor ve layne'in cokusu basliyor.
  • çooook önceden tahmin ettiği gerçekleşmiş, hakkaridağ komando tugayına meslekçi astek olarak yollanmıştır.

vay anasını diyor, kayıtlara bizzat geçiriyorum.

(bkz: #43994118)
hesabın var mı? giriş yap