• rammstein grubu hakkında açılan türkçe site. adresi şöyledir:

www.rammsteintr.com

özellikle yabancı dili olmayanlar için güzel bir sitedir, tavsiyemdir.
  • türkiyede rakipsiz olan oldukça güzel bir site. bi ziyaret edilmesinde faide vardır..
    http://www.rammsteintr.com/
  • tamamı fanları tarafından oluşturulmuş, ingilizce ve almancadan çakmayan dinleyiciler *** için rammstein hakkında tonla bilgiyi içinde barındıran site*

bir de uzun zamandır kapalı olan forum bölümü, yeni görünümüyle tekrar açıldı. gidip ziyaret
    etmekte, durup konaklamakta fayda var..
  • türkiyedeki bütün rammstein fanlarını bir çatı altında toplamak için açılan site
  • yeni,harika tasarımı ile türk rammstein fanları ile buluşan site.3. yaşını kutlamakta.
  • rammstein'ı hiç bi zaman anlamayıp kendi içinde reddeden, kendi gönüldünyasındaki sorunları siteye mal edip siteyi silerek rammstein fanlarını imana çağıran et kafalı bir webmastera sahip türkiyenin güzide fan sitesi.çok değerli editörleri sayesinde her zaman ayakta kalıp türkiyenin 1 numarası olacaktır.

(bkz: hasan yok mu sana basan)
  • rammstein sever türk bünyelerin aradığı herşeyi bulabileceği site. tasarım konusunda eski sadeliğini tercih etsem de völkerball vesilesiyle rammstein ümmetine hakim olan altın sarısı renkler bir rammstein sitesinde olduğunuzu hissettiriyor. anasayfadaki haberleri bir yana, "ben bu grup osursa haberim olsun istiyorum arkadaş" diyenler için de forumdaki haberler bölümü, adminlerin girdiği mesajlar için sıklıkla takip edilmeli. (bkz: ecs)
    türkiye'deki rammstein dinleyicisi artışında da önemli bir katkısı var diye düşünüyorum. misal 2005 yılında gerçekleşen feuerengel konserinde rammstein tişörtlü insan göremezken üç yıl sonra aynı grubun verdiği konserde rammstein tişörtsüz insan görmek zordu.
    kısacası sevenlerin takip etmesi gereken sevmeyenlerin de zaten umrunda olmayacak bir oluşum.
  • yerinde yeller esen web sitesi.
hesabın var mı? giriş yap