• eşlik etmesi kolay parça.
  • rattlesnake
    rattlesnake
    rattlesnake
    rattles me

rattlesnake
    rattlesnake
    rattlesnake
    rattles me

rattlesnake
    rattlesnake
    rattlesnake
    rattles me

rattlesnake
    rattlesnake
    rattlesnake
    rattles me

ısolation
    trepidation
    don't fear nothing
    snake is bluffing
    whips his tail
    send you running

rattlesnake
    rattlesnake
    rattlesnake
    rattles me

rattlesnake
    rattlesnake
    rattlesnake
    rattles me

rattlesnake
    rattlesnake
    rattlesnake
    rattles me

rattlesnake
    rattlesnake
    rattlesnake
    rattles me

vegetation
    aggravation
    running, hiding
    snake is smiling
    whips his tail
    leaves you writhing

rattlesnake
    rattlesnake
    rattlesnake
    rattles me

rattlesnake
    rattlesnake
    rattlesnake
    rattles me

rattlesnake
    rattlesnake
    rattlesnake
    rattles me

rattlesnake
    rattlesnake
    rattlesnake
    rattles me

rattle, rattle rattle
    rattle, rattle rattle
    rattle, rattle…
  • şarkıda hoş bir hakkı bulut tınısı bulunmaktadır.
  • pottermore’daki teste göre patronusumdur. bir ravenclaw’lu olarak beni hayal kırıklığına uğratmış sürüngendir.

(bkz: çıngıraklı yılan)
  • secret samadhi'nin açılış şarkısı ve albümden single olarak yayınlanmış bir parçadır.
  • 2019 tarihli netflix filmi: 5/10

başlarda saran ancak sonradan etkisini yitiren bir gerilim olmuş. diğer netflix filmleri gibi yani. zaten kısacık da süresi var. tam bir alacakaranlık hikayesi.

konusu şöyle: kızıyla ıssız bir yola giren bir kadının arabası arızalanır. ardından kızı ...yok anlatmayacağım . sürpriz olsun. çünkü filmin en güzel tarafı ilk 30 dakikası.

şimdi ben cidden anlamıyorum. netflix, yönetmenlere "öyle filmler çekin ki, süper başlasın ama sonra b.ka sarsın" diye talimat mı veriyor? üstüne üstlük, film çok amatörce çekilmiş. ayrıca güzelim hikaye harcanmış. yok arkadaş, olmuyor..bundan sonra uzun bir süre klasikleşmiş filmleri izleyeceğim. netflix filmi izlemek, annenin mis gibi yemekleri dururken dışarda fast food yemeye benziyor. nerede o 80 lerin korku filmleri.

5 puanı sadece hikayesi için verdim.

***spoiler***

o karavan birdenbire nasıl ortaya çıktı? kadın neden hastaneden sonra karavana gidip de işin aslını o cadıya sormadı? bir sürü insan kaybolmuş, kasabanın cadılıktan haberi yok. kadın yerel insanlarla konuşmak yerine gidip silah peşine düşüyor.

acaba cadı aslında yılan mıydı?

***spoiler***
  • netflix film i olanı kesinlikle izlemeyin ki boşa giden 1,5 saatinize üzülmeyin. netflix daha ne kadar kötü ve boktan filmler yapabiliriz diye deney yapıyor sanırım.
  • bence iyi başladı ama biraz saçmaladı sanki sonunda. klasik saçma sonlu bir netflix filmi.
    --- spoiler ---

eğer o cadı veya her neyse, öldürdüğü insanların ve yılanın kılığına giriyorsa neden son sahnede kadına yardım etti? ayağı takılıp falan düşseydi bari adam.
    --- spoiler ---
  • şarkı olanını (kg&tlw) çok severim de film pek sarmadı yahu. bir kere zaman konusunda accayip sıkıntılı bir film. izlerken ben sıkıldım ula bu vakit burda geçiyo da orda nası hâlâ akşam olmadı diye. neyse puan verelim de gelenek bozulmasın. 5.28*
  • bir netflix filmi. hikaye güzel, film güzel de başlıyor ama diğer netflix filmleri gibi saçma sapan bitiyor. olayların bir açıklaması, nedeni vs yok.

bizim starda yayınlanan "acayip hikayeler" dizisinin her bölümü bu netflix filmlerine 10 çeker.

zamanınız çoksa yapacak bir şeyiniz de yoksa açın izleyin zaman geçiyor en azından..
hesabın var mı? giriş yap