• oktay ekşi'nin chp'ye katılmasıyla ilgili; "sen bu ülkenin bakanlarına hakaret eden ve bunu da köşesinde yazacak kadar ileri giden kişiye partinin rozetini takacaksın sonra da bu ülkede özgürlük yok diyeceksin." diyerek, özgürlük kavramına yeni bir boyut kazandırmış başbakan.
  • iman dolu ve huşu içinde olmam gereken şu final döneminde aklıma alkol gibi ucube heykeller gibi şeytan işi şeyleri sokarak bol bol günahımı alan kişi.

saygılar,saygılar.
  • çıkardığını iddia ettiği milli görüş gömleği'ni artık saklama ihtiyacı dahi duymamaktadır. ne de olsa mhp'nin dini bütün ülküdaşları kendi partisine meyletmektedir, yurdum liboşlarını kafalamaya artık ne gerek var? gömlekler fora!!
  • tıksırana kadar içiyorlar hadisesinde goruldugu gibi ne kadar ugrassa da, ne kadar gizlemeye calissa da gercek tayyip icinden arada bir cikip kendini desifre ediyor.
    ed:
    ayni konusmasinda baska incileri de varmis.
    kars'taki heykel icin; "...48 metre yüksekliğe çıkıyor. camiler onun gölgesinde kalıyor. bu işlere yorum yapabilmek için illa güzel sanatlar fakültesini bitirmek zorunda değilim ki..."
    sanatciya verilen odenek icin; "...bir tane sanatkar akıl veriyor. hükümet bunlarla uğraşacağına kars'ta işsizlikle mücadele etsin diyor. bunlara verilen para kars'taki altyapıya verilmiş olsaydı farklı olurdu."
    icenlerin tiksirmasi, golgedeki camiler, sanatciya verilen paranin altyapiya gitmesi gerekliligi... ic sikintisi, karamsarlik.
  • hakkında okuduğum herhangi bir haberin veya cümlenin daha yarısındayken, istem dışı olarak, şaşkınlıktan ağzımın açılmış olduğunu fark etmeme sebebiyet veren şahsiyet.
  • (bkz: #21637649)
  • bi acaip destekçilere sahip başbakan.madem %100 müslüman(o da nasıl oluyorsa) bir ülkede yaşıyorsak madem başı açık gezmek dinimizce yasaksa umuma açık yerlerde başı açık gezmek de yasak olsun.bu ve bunun gibi bisürü dinimizce yasak olan şeyleri umuma açık yerlerden kaldırmak bence de güzel olur mesela küfür etmek,yalan söylemek,iftira atmak falan da yasaklasın.aa bi dk o zaman başbakan baya zorlanır yaşamakta dimi?
  • hani filmlerdeki kötü adam olurya. işte o adam bu adam. kim ne derse desin kötü işte.
  • içi nefret dolu insanmış. bir sormak lazım: nasıl oluştu bu nefret içinde? kimler, neler söylediler çocukluğundan bugüne dek? nasıl davrandılar farklı olana? ben bir kürt çocuğu olsam nefretle bakardım beni hayvan yerine bile koymayanlara. ihl'de okuyan bir çocuk olsam beynime örümcek diyene de nefret duyardım herhalde. ermeni çocuğu olsam nefret dolmayı bırakın, nefret püskürürdüm benim adımı küfür yerine kullananlara. roman olsam, bana bir kimliği çok görenlere, hırsız-sahtekar muamelesi çekenlere sevgi mi hissedebilirdim sanıyorsunuz.
    nefret derken dönüp bir aynaya bakmakta fayda var.
  • ''sen gelme rte!''
    mevlana
hesabın var mı? giriş yap