• "sen beni kovamazsın; ben istifa ediyorum!!!!" mesajı vermekte olan erkektir.
  • oysa senin can sıkıntının gelmesini bekleyip o an yazacağın mesaja cevap vermek için eli telefonda durmaliydi değil mi sayın ilgi orospusu? kızların boş kaldığında reddettikleriyle oyun oynadığını bilen ve ilerde saçma sapan bir mesajla karşılaşmak istemeyen erkektir bu. öyle bir dünya yok, her istediğin kişiye istediğinde ulaşamazsın. nasıl büyük bir ego engellenmeye bile dayanamaz düşünemiyorum. hayır açmış bakmış engellenmiş miyim diye. yuh ya.
  • gayet yerinde bir eylem yapıyordur. "ergen davranışı sınıfına girer" diyenleri de takmamak gerekir.
  • bu hayata çoklu şans vermek iyi değildir. elbette engellemeli.
  • gereksiz ve hoş olmayan bir davranış. ama bazı hemcinslerim karaktersiz olduğu için onları engellemek ruh sağlığınız için iyi olabilir beyler.
  • reddettiğine pişman olup tekrar iletişim kurmaya çalışan kadının ulaşamadığı adamdır.
  • "seni rahatsiz ediyorum diye düsündüm ondan engelledim." diye savunma yapti gecen biri, hala gülüyorum.
    engelleyenler icin, cocuktur. ama yazik la kimin cocuguysa.
  • reddeden kızın kendisini baya kötü hissetmesine neden olacaktır.

(bkz: ironi)
  • doğru yapan erkektir. reddedilmiş yani gururu incinmiş, napacaktı. kadın kişisinin ona ulaşmamasını istemek en doğal hakkıdır.
  • sürünelim istiyosunuz degil mi? erkek ya bunlar hep sürünsün isteniyor. engeli basacaksın tatava yapmayacak. rahat olun abicim rahat olun engeli basın bir dünya karşı cins mevcut.
hesabın var mı? giriş yap