• 500 mg'lık çiğneme tableti (3.75 tl) veya 1000 mg'lık efervesan tableti (7 kusur tl) bulunan ilaç.

7 sene önce girdiğim öss zamanlarında öğrendiğim biyoloji bilgilerim beni yanıltmıyorsa eğer suda eriyen c vitamini gibi vitaminler vucutta depolanmayıp gerekenden fazlası idrar ile atılıyordu.. bu sebeple "ne gerek var lan 1000 mg'a zaten atılacak fazlası" şeklinde düşünerek 500 mg.lık çiğneme tabletinden aldım.. (bkz: türk aklı)

buna "ilaç" diyemeyiz aslında ama eczanede satıldığı için otomatikman ilaç diyesi geliyor insanın, gayri ihtiyari.
    kardeşim bir ilaç bu kadar mı güzel yapılır? sen bir ilaçsın.. acı falan olman gerek senin normalde..
    1 tablet alsam 500mg. askorbik asit yeter günde dedim, 4. tablette zor tuttum kendimi şu anda..
    şeftalili tang gibi şerefsiz..
    c vitamini kafası yaşıyorum yeminlen..

ekleme: fazla c vitamini alımı böbrekte taş oluşmasına yol açıyormuş efenim kullanmamak gerek, bir arkadaş uyardı, ayrıca aha prospektüsünde de yazıyor..
  • içinde aspartam barındıran c vitaminidir. ben c vitamini içeyim sağlıklı olayım diyorum sen sanki tadı çok önemliymiş gibi bana kanserojen aspartamı kakalıyorsun. bu kadar salaklık olamaz. calcium c sandoz'a devam.
  • çok ayakta duran insanların kullanması gereken bir numaralı ilaç. redoxondan önce iki saat zor ayakta duran insan redoxondan sonra 7 8 saat ayakta durma üstüne halı sahaya bile gidebilir.
  • güzel vitamin, koruyucu vitamin, etkisi hızlı vitamin. ancak iştah etkisi bünyeye göre değişiyor sanırım. iştah açmıyor, bilakis kapıyor.
  • soğuk algınlığına karşı alınan ilaçlara ek olarak kullanılmasının faydalı olduğu c vitamini.
  • aşırı lezzetli c vitamini ve çinko deposu.
    doktorum olmasa günde 3 öğün içeceğim, o derece.

günde tek doz alınız efendim. tavsiye edilir.
  • bildiğin sarı kola tadında çinko takviyesi.

yirim <3
  • küçükken bademciklerini aldırmış ve müteakiben yılda iki kere düzenli olarak en az bir hafta soğuk algınlığından hasta yatan biri olarak bu vitamini düzenli kullanmam sonucu bu dönem hastalanmadım. (bkz: knock on wood) teşekkürler redoxon.
  • eyyy bayer, çiğneme tabletini neden kaldırdın, sorusunun cevabı beklenen c vitamini.
  • bana fanta tadı veren vitamin deposu. içince çok mutlu oluyorum.
hesabın var mı? giriş yap