• başlığın tam hali "22 temmuz 2019 rekabet kurumu'nun biletix'e soruşturma açması" olacaktı, karakter sınırı izin vermedi.

günün en güzel haberlerinden biridir. aldığı fahiş hizmet bedellerine ek olarak bileti kargoyla göndermeye hatta pdf olarak çıktısını almaya bile ekstra ücret alan, ülkede etkinlik bileti satışında tekel olmanın verdiği güvenle kültürel aktivite yapmak isteyen insanların cebindeki son kuruşa göz koyan firmaya açılmış davadır. umarım çok ağır bir ceza alırlar.

kaynak
  • büyük bir zevkle okuduğum haber, tüm büyük organizasyonları alıp tekele bağlayan, sözde sanatın sanatçının yanındayken halktan koparabildiğini koparan şark kurnazlığının sonu böyle oluyor demek ki.
  • darısı passolig'e işallah. doğru karar.
  • kendimi kızgın kumlardan soğuk sulara atlar gibi büyük bir haz duyarak okudum haberi.

çok mu kullanıyorum biletix'i ? hayır, fakat kullanmak istediğimde de bilet parasına yakın aldığı "hizmet bedelleri" sinir krizlerine sebep olurdu. hadi be çıkartın şuna bi alternatif ya.
  • ülkede güzel şeylerin de olduğunu gösteren davadır.
  • geç bile kalınmış karardır. şöyle bir hesapladım da, bugüne kadar verdiğim tüm o fahiş hizmet bedellerini toplasam iki bilet fiyatı ediyor.
  • yerinde sevindirici haber ve dava, bu ülkede herkes zengin değil öğrencisi var parayı az kazanan işi gücü yolunda gitmeyen insanlar var, ama hep fiyatlar zenginlerin gelirine göre hesaplanıyor.
  • çok isabetli olmuş. hem biletlere hem pdf ye para istiyorlar !
  • adamlar bütün medyayı devlet kredisi ile aldılar, rekabet kurulu kafayı öte yöne çevirdi, ne diyorsunuz bre cahiller.
  • geç kalınan ama emsal niteliğinde olması gereken, ve diğer benzer kurumlara da, göz dağı vermesi gereken soruşturma, haber, dava.
hesabın var mı? giriş yap