• eminim ki bu ilacı bulan adam cennete gitti.
    hayata döndürücü.
  • nane aromasından dolayı, çocukken babamın cebinden aşırıp aşırıp katur kutur çiğnediğim ilaç.

sanırım midemin sağlamlığı bu sebepten.
  • sadık yarimdir kendileri.
  • "şöyle güzel, böyle ciciş."

işin boku çıkmadan bir gastroenterolog'a gitmek gerektiğinin işaretidir.
  • naneli şeker tadında karbonat bileşenleri içeren çiğneme tabletlerdir.
    mide yangısı ve gaz sebebiyle karın ağrısı çekenleri rahatlatır.
    mide asitini düşürür. ama yeterli gelmez ise doktora danışarak lansor ile birlikte almak gerekebilir.
  • yaklaşık onbeş dakika önce, midem cayır cayır yanıp sanki açmışım gibi hissettirip beni rahatsız ederken, bir ölçek rennie duo ile şu an cennette hissediyorum. ne güzel ilaçsın sen lan rennie. nexium senin bokunu yesin afedersin. içiyoduk işte nexiumu nooldu? ne varsa yine sende varmış. aç değilmişim sadece midem yandığından öyle hissediyormuşum. mis gibi ilaçmışsın sen rennie. kıymetini bilemediğim için özür dilerim.

bu dünyalar güzeli ilaç 5 lira 32 kuruşçuk. ne süper dimi ^_^
  • rennie duo şurup ile aynı yere yönlendirilmesine karşıyım.tablet olan kesinlikle aynı etkiyi aynı zamanda göstermiyor.
    insanoğlunun bir rahatsızlığını bu kadar kısa zamanda geçiren başka bir ürün görmedim.içtiğin anda kesiyor.yaşasın modern tıp.
  • stres yüzünden mide asitinde bir yükselme olduğunda ve yanma rahatsız ediyorsa size yardınmcı olacaktır. bu entrinin tarihi ile reçetesiz fiyatı 5 tl dir.
  • türkiye'de duo olanın tableti yok mu merak ediyorum. eczane sadece rennie duo şurup var dedi, ama yurt dışında tablet de var sanırsam.

gaviscon iyi hoş da yutması bela. ayrıca etki olarak kıyaslanınca rennie duo daha uzun süre etkili oluyor. içimi kolay, yapış yapış değil. kendisini pek sevdim.
  • çaktırmadan bağımlılık yapan mide ilacı.
hesabın var mı? giriş yap