• kafayı zafer partisiyle bozmuş y-chp dersim kliği sözlük elemanı. ağzı da pek bozuk.
  • devlet bahçeli’nin ekşi sözlük kullandığını bilmiyordum.
    neden daha önce haber vermediniz gençler?

adam 16 ay içerisinde 50 entry yazmış ümit özdağ başlığına.
    zafer partisi başlığına da bir o kadar yazmış.
    oğlum hdp tabanı bile bu kadar nefret etmiyor özdağ’dan.
    bu kin nedir ahahhaah.

%0.02 alacak diyip dalga geçtiğiniz parti için fazla mesai harcamışsın dostum.
  • düşünsene dünyaya bir kere geliyorsun onda da kılıçdaroğlu gibi vasıfsız, dünya seçim kaybetme rekortmeni olmasına rağmen halen istifa etmeyen bir adamın peşinden koşuyorsun yazık ne diyeyim bari.
  • yemeyip içmeyip günde en az 15 20 tane ümit özdağ, zafer partisi başlıklarına algı operasyonu için entry giren maaşlı kadrolu troll.

onuru aldığı maaş kadar olan trollerden. buna para verin yarın akp'yi de över, mhp'yi de över, x partiyi de över. paranızı konuşturun yeter ki.

fakat her ne kadar bu iş ile geçimini sağlasa da aslında pkk sempatizanı bir militandır, selahattin demirtaş aşığıdır.

https://imgur.com/zqxdhhw.png
  • --- spoiler ---

farklı fikirlerin hepsi yanlış, bir tek kendileri doğru.

--- spoiler ---

adam sırf ümit özdağ'ı savundum diye hakkımda en ufak bir fikri olmadan başlığıma gelip "zafer partisinin paralı trolü" yazıyor. yani bildiğin, alenen fetö taktiğiyle iftira atıyor. sonra zafer partilileri yukarıda spoiler içinde verdiğim ifadeyle eleştiriyor. gülünç bile değil.
  • atatürk'ün partisine atatürkçü bir lider isteyen insanlara gidin sizin istediğiniz gibi partiler var, onlara oy verin diyen bir insan. chp'yi hdp'ye çeviren güruhu destekliyor. chp, milliyetçilikten sıyrılarak tüm halkları kucaklamış. gerçekten böyle olduğuna inanan 10 aralıkçılar atatürk'ün partisi yerine başka bir parti ile de oy oranlarını gösterseler keşke. ben sana şu kadar diyeyim, canan kaftancıoğlu'nu iki ay ege'de trakya'da gezdir konuştur; oy oranınız yüzde 15'e iner, sizin bu halkta bir karşılığınız yok. hayal dünyasında yaşıyorsunuz.
  • eren erdem sen misin?

halka sike sike chp'ye oy vereceksiniz demeye getiren tayfadan. fikirlerinin kalori yakan bir beynin ürünü olduğunu hiç sanmıyorum. parayla mı entry atıyor o kısmı bilmem ancak böyle tiplere maruz kalmak hayatta insana her açıdan kaybettirir. hiçbir şey kaybeymeyecek olsanız, maruz kaldığınız süre boyunca vakit kaybedersiniz.

başlıklarıyla birlikte engellemekte sayılmayacak kadar çok menfaat vardır. güvenebilirsiniz.
  • aktroll. sabah akşam zafer partisi ve ümit özdağ aleyhine entry giriyor.
  • ümit özdağ ve zafer partisi başlığına papağan gibi aynı şeyleri yazıp duran yazar. kafayı dev sıyırmış.
  • türk düşmanı, başlık altında millete laf yetiştiren, vatan işgali karşısında zevkten dört köşe olan, nefret dolu bir liboş troll. milletin can derdinde olduğu bu dönemde bile yabancı sevicilik yapan bir insansı. bizi yenecekmiş. sen birgün bizi yenmişsen ülke,millet perişan olmuş, yıkılmış demektir. tanrı o günleri asla göstermeyecek size. biz tükenmeyeceğiz.
    (bkz: mustafa kemal atatürk) (bkz: ne mutlu türküm diyene)
hesabın var mı? giriş yap