• vebitcoin.com'da da try karşılığı satılmaktadır. fiyat karşılaştırması, komisyon oranları, borsa hacmi vs bilmiyorum. seçenek olarak bakabileceğiniz bi yer.
  • alım satım konusunda her türlü yardımcı olurum. bu sırada bir öğrenciye makarna parası çıkarmak isterseniz ripple alırken şuradan üye olabilirsiniz.

https://www.binance.com/?ref=15250826

size hiçbir ek götürüsü yok.
  • kripto dünyanın squirtle'ı. şu link'te güzel anlatılmış.
  • bir sürü gereksiz dilenciyi engellememe vesile olmuş coin. verin linkleri evlatlarım verin. basıyorum engeli alayınıza.
  • ulaşacağı en büyük rakam 15 dolardır hodl yapmak isteyenlerin bilgisine.
  • 0,40 lardayken 230 tane almıştım sonra al satlarla 275 e çıkarmıştım. 0,90 yükselince sattım daha yükselmez diye sonra tabi uçtu gitti şuan 170 tane var. 35 doları 420 dolar yaptım bir ayda güzel oldu devamını bekliyoruz
  • abi hiçbir şey bilmiyorsunuz bilmediğiniz gibi biliyormuş gibi boş laf edip bulandırıyorsunuz. al satlarla para kazanmanız pek tabi mümkün. çünkü tamamiyle borsa mantığı ancak arka planı bilmeden ilerde böyle olur falan bunlar hep hayal milleti kandırmayı bırakın. dağıtımı 100 milyar olan bir coinin 1 biriminin 10 doları geçmesini bırak 2 doları görebiliyor olması bile coin borsasının ne kadar balon olduğunun işaretidir. ha dersiniz ki ben al-sat yapıyorum para kazanıyorum 100 dolar olur tabi ki de olur insanlar talep ederse ellerinde tutarsa neden olmasın ama arkada yatan maximum değer 1 dolardır amaç para akışını bu yolla ucuz ve hızlı hale getirmek 1 ripple 100 dolar olursa nasıl olacak bu işler? bilmiyorsunuz bilmediğiniz gibi yazıyorsunuz. referanslı linkler veriyorsunuz bunlar bile konunun ne kadar cahili olduğunuzu gösteriyor. işi eğlenceye vuruyorsunuz devam edin. ponziye kanan tiplerden bir seviye yüksektesiniz sadece o kadar, bunu bilin istedim.
  • aslında kripto para borsalarının el birliğiyle bu ajanı dışlamaları gerek. şaka yapmıyorum, bu konuda gayet ciddiyim.
    tamam, al sat ben de yaptım. kazandım da kendisi üzerinden. ama ripple'ın tutması demek yeniden geleneksel finans sisteminin kucağına oturmak demek.
  • geleneksel finans sisteminden kurtulus yok. cunku finans sistemi dedigin sadece transfer islemlerinden ibaret degil. en basiti, krediler var. konut kredisini binance'den alamazsin. ha, cok kazanirim krediye gerek yok diyorsan, bilemiyorum altan... ama sonucta bu kripto para sistemi patlamazsa, bir sekilde geleneksek finans sistemine entegre olmak zorunda.
  • bitcoin yukarı doğru bir hareket yapmazsa 19.500'ü kıracak gibi duruyor.

yatırım tavsiyesi değildir. ben uzak duruyorum şimdilik.

erken gelen edit: keşke uzak durmasaymışım *
hesabın var mı? giriş yap